DOZORRO-NEWS

Підприємства з однаковими контактними даними розіграли тендер на прибирання тернопільської дирекції "Укрпошти"

12.02.2019 09:50

Тернопільська дирекція АТ «Укрпошта» за результатом відкритих торгів підписала договір з приватним підприємцем Віталієм Лобком на послуги з прибирання приміщень товариства. При очікуваній вартості 1,26 мільйонів гривень контракт було підписано на загальну суму 789 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель ProZorro, інформує Центр громадського моніторингу та досліджень.

Згідно з підписаним договором, переможець торгів щоденно прибиратиме приміщення 16 філій пошти загальною площею 16 тис. кв.м та їх прибудинкові території. Філії розташовані у Тернополі та районних центрах області.

Окрім переможця, участь у торгах взяло ще троє учасників: ТОВ «Сі Ен Сі Компані» та приватні підприємці Роман Піцик і Людмила Шовдра. Остаточні пропозиції двох останніх були на 100 грн та 146 тис. грн дорожчими. Пропозиція ТОВ «Сі Ен Сі Компані» була на 100 грн дешевшою, однак її відхилили, оскільки учасник надав неповну довідку про те, чи підпадає він під дію Закону України «Про санкції».

Видання зауважує – переможець торгів Віталій Лобко та ТОВ «Сі Ен Сі Компані» не лише завантажили свої документи з однаковими назвами файлів із різницею у 20 хвилин, а й вказали на корисування однаковою електронною поштою, телефоном та поштовою адресою.

Крім цього, у пропозиціях обох учасників наявний однаковий дефект друку, що може свідчити про те, що документи готувала одна й та ж особа.

Наразі експерти ЦГМД оскаржили цю закупівлю в контролюючих органах.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері