DOZORRO-NEWS

Погоджений Робочою групою законопроект щодо «зелених» аукціонів планують до подання Парламенту

06.12.2018 09:18

Єдиний узгоджений законопроект щодо впровадження аукціонів у відновлюваній електроенергетиці України, підготовлений Робочою групою Комітету ВРУ ПЕК разом із усіма стейкхолдерами, у т.ч. за участі Держенергоефективності, схвалено на засіданні Комітету ВРУ ПЕК та рекомендовано Парламенту прийняти його у першому читанні. Проектом передбачається надати можливість інвесторам укладати договір на продаж згенерованої «зеленої» електроенергії за аукціонною ціною на 20 років, повідомляє «Урядовий портал».

В аукціонах, які планується проводити двічі на рік у Системі електронних публічних закупівель «ProZorro», зможуть брати участь різні компанії незалежно від встановленої потужності об’єкта та джерела «чистої» енергії.

Водночас участь буде обов’язковою для проектів:

  • із 2020 р. - СЕС більше 10 МВт та ВЕС більше 20 МВт;
  • із 2021-2022 р. – СЕС більше 5 МВт та ВЕС більше 20 МВт;
  • із 2023 р. – СЕС більше 1 МВт і ВЕС більше 3 МВт.

Учасники аукціону повинні мати підтвердження права власності на землю та укладений договір про приєднання до електричних мереж.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері