DOZORRO-NEWS

Полтавська ОДА витратиться на спортивного ліцею в обласному центрі

21.02.2022 11:25

Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА замовив реконструкцію спортивного ліцею на вул. Монастирській, 9а, у Полтаві, з добудовою спорткомплексу. Роботи за двома договорами оцінили в 159,4 млн грн. Виконуватиме їх один підрядник — місцеве ТОВ «Технобуд-Україна», інформує «Полтавщина».

На початку січня Департамент будівництва оголосив два тендери:  

  • з реконструкції Полтавської спецшколи-інтернату спортивного профілю Полтавської облради — з очікуваною вартістю 58,3 млн грн; 
  • з реконструкції Полтавського спортивного ліцею Полтавської облради з добудовою спортивного комплексу — з очікуваною вартістю 101,1 млн грн.

На обидва конкурси заявилися два полтавських товариства «Технобуд-Україна» та «НВП «Термотех» з різницями в пропозиціях у 2-3 тис. грн. Торгуватися між собою вони не стали, тому обидва договори підписали з тим, хто запропонував меншу ціну — ТОВ «Технобуд-Україна». 

Перше замовлення передбачає реконструкцію навчальних, господарських та спальних корпусів. Зокрема — ремонт приміщень, харчоблоку, пральні, заміну дверей, підлоги, трубопроводів, електрообладнання, утеплення фасадів тощо. «Технобуд-Україна» має впоратися до 31 березня 2023 року й надати 10 років гарантії. За роботи підрядник отримає 58,3 млн грн. 

Другий контракт призначений для створення критої спортивної арени з трибунами на 610 глядачів. Також там облаштують чотири бігові доріжки по 200 метрів, поля для волейболу, мініфутболу, стрітболу, метання ядра, тренажерний зал для заняття східними єдиноборствами, роздягальні тощо. Тут строки менші — до 31 січня 2023 року, а вартість складає 101,1 млн грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання