DOZORRO-NEWS

Пов’язані фірми розіграли проведення ремонту в одній зі шкіл Львівщини

10.09.2021 11:11

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Івано-Франківської селищної ради на Львівщині підписав договір із житомирським ТОВ «БК «Теплобудсервіс» на капітальний ремонт покриття домажирської школи. Роботи обійдуться в 2,7 мільйонів гривень. Їх повинні виконати до грудня цього року. Згідно з договором, планують здійснити демонтажні роботи, заміну деяких конструкцій покриття, улаштування покриття, системи блискавкозахисту, вогнезахист дерев’яних конструкцій, тощо.

Єдиним конкурентом переможця виступило ТОВ «Фортіс Львів», яке запропонувало свої послуги дорожче на 74 тисяч гривень. 

Як виявили журналісти видання «Наші гроші. Львів», між учасниками аукціону на ремонт школи в Домажирі є ознаки змови. Зокрема деякі довідки конкурентів мають однакові дефекти. Крім того почерки директорів обох фірм мають візуальну схожість.

У поданих на різні тендери довідках про наявність працівників конкуренти вказували одного і того ж працівника – Іллю Владімирського. У товаристві «БК «Теплобудсервіс» він працює виконробом, а в «Фортіс Львів» столярем.

Крім цього, обидві фірми користуються автомобілем Fiat Ducato, отриманим від львів’янина Романа Зубача. Вказаний у документах обох компаній автомобіль має однаковий номерний знак (ВС8839МС).

ТОВ «БК «Теплобудсервіс» зареєстроване 2017 року у Житомирській області. Основний вид діяльності товариства – будівництво житлових та нежитлових споруд. З квітня 2021 року співвласником є киянин Олександр Чалий (25%). Донедавна він керував фірмою, а від вересня директором є Андрій Марчук.  Інші 75% належать громадянину Туреччини Аділь Ілдиз. Також він керує ТОВ «І. М. Трейд», яке займається оптовою торгівлею та зареєстроване у Львові.

ТОВ «Фортіс Львів» зареєстроване 2016 року у Львові. Керує ним Віталій Рум’янцев, а власником є львів’янин Дмитро Радченко. В основному фірма займається комплексним обслуговуванням об’єктів. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання