DOZORRO-NEWS

Пов’язані фірми розіграли реконструкцію спортмайданчика на Закарпатті

17.05.2021 09:43

Пов’язані ТОВ «Терратекс» та ПП «Гррем-Нот» долучились до торгів щодо реконструкції спортивного майданчика Чабанівської школи в Ужгородському районі на Закарпатті. Під час аукціону лише компанія «Терратекс» знизила свою пропозицію, однак її відхилили через неповний пакет поданих документів.

Відтак Середнянська селищна рада Ужгородського району підписала договір з компанією «Гррем-Нот», яка зголосилась виконати роботу за 1,93 мільйона гривень. До кінця 2022 року підрядник облаштує майданчик зі штучним покриттям на території Чабанівської школи. Фірма обгородить територію, встановить ворота, зробить освітлення майданчика, покриття для гімнастичної прощадки та розіб’є газони на частині ділянки, повідомляє видання «Наші гроші. Львів»

Журналісти зауважують, в компанії «Терратекс», і в підприємстві «Гррем-Нот» працює електрогазозварником та слюсарем-зварником одна людина – Олександр Єршов. Про це свідчать їх довідки про наявність працівників, подані на різні торги. Крім того, як свідчать договори оренди техніки, обидві фірми орендують один і той самий КАМАЗ 55111 в приватного підприємця Івана Кірика.

Однак найцікавіше, що компанії ведуть свою діяльність за однією адресою. Згідно з договором оренди фірми «Гремм-Нот», вона орендує 40 метрів квадратних нежитлових приміщень на вул. Радіщева, 1 в Ужгороді. В цьому будинку зареєстрована фірма «Терратекс», також цю адресу вона вказує як поштову в тендерних пропозиціях.

Компанія «Терратекс» Катерини Шаранич зареєстрована в листопаді 2019 року в Ужгороді.

Приватне підприємство «Гррем-Нот» створене 2010 року в місті Чоп на Закарпатті, належить Мирославові Селюченкові.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання