DOZORRO-NEWS

Столичне КП "Інформатика" замовило систему керування вуличним освітленням

07.12.2018 05:09

Комунальне підприємство «Інформатика» КМДА за переговорною процедурою 4 грудня замовило ТОВ «Хідден Енерджі.Юей» систему керування освітленням за 49,76 мільйонів гривень. Про це повідомляється у системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

Так до 22 грудня фірма має поставити Систему автоматичного та диспетчерського управління і контролю міським зовнішнім освітленням Києва, а також впровадити її першу частину в Дніпровському районі. Диспетчерський пункт системи буде розрахований на 1 500 шаф керування і 200 тис світильників із можливістю розширення. Замовник отримає майнові права на софт.

Строк гарантійного обслуговування системи і підтримки софту складає п’ять років.

Видання зауважує, закупівлю провели за переговорною процедурою нібито через відсутність конкуренції на ринку, в тому числі з технічних причин. Відповідно до протоколу переговорів, на них запросили тільки директора «Хідден Енерджі.Юей» Гліба Львова, який вивчив технічне завдання і підтвердив змогу поставити, змонтувати і налагодити потрібне обладнання.

Створена в 2015 році київська «Хідден Енерджі.Юей» зі статутним капіталом 10 тис грн. уперше отримала підряд. Вона є дистриб’ютором фірми «SEAK Energetics» (Словаччина) та представляє систему управління освітленням СЕАК «Розумне світло». На її сайті також сказано, що вона спільно з КП «Київміськсвітло» втілила на вулиці Антоновича пілотний проект з управління світильниками з інтеграцією в загальну міську систему управління вуличного освітлення.

Комунальне підприємство «Інформатика» на чолі з Миколою Пихтіним є структурним підрозділом Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, який зараз очолює Юрій Назаров.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері