DOZORRO-NEWS

У Львові готові витратити 2,64 мільйони гривень на два контейнери для компостування відходів

23.01.2019 08:42

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» оголосило відкриті торги на закупівлю двох контейнерів для компостування органічних відходів очікуваною вартістю 2,64 мільйонів гривень. Оголошення оприлюднено на сайті з публічних закупівель ProZorro, повідомляє «Високий замок».

Відповідно до вимог замовника контейнери мають бути об’ємом не менше 29 кубічних метрів, максимальною вагою вмісту не менше 20 тонн, а ще оснащені вентиляцією і напівпроникною мембраною для зменшення смороду. Також ці ємності мають бути обладнані GPS-системою, містити показники контролю вмісту відходів та показувати їхню температуру.

Поставити товар компанія-переможець, визначити яку планують на аукціоні, що відбудеться 31 січня, має до 1 березня поточного року.

Закупівля даних контейнерів, наголошують журналісти, стане першим етапом пілотного проекту з компостування, який запрацює у першій половині цього року. Станція компостування органічних відходів у Львові працюватиме поруч із територією майбутнього заводу із переробки відходів, що на вул. Пластовій, 13.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері