DOZORRO-NEWS

Укрпошта провела перший відбір постачальника газу за рамковою угодою

22.08.2019 05:33

Укрпошта провела перший відбір учасників на закупівлю газу через рамкову угоду. Участь в аукціоні на закупівлю 1 мільйона кубометрів газу взяли 8 із 10 компаній-учасників рамкової угоди. За його результатами Укрпошта отримає в газосховище перший мільйон кубометрів газу за ціною 5 285 грн. за тис. м3, повідомляє прес-служба компанії.

«Ми розраховуємо, що незалежно від того, якою буде ситуація на ринку газу, завдяки укладанню рамкової угоди ми завжди зможемо закупити газ за кращою на момент закупівлі ринковою ціною», – відзначив заступник генерального директора із закупівель Укрпошти Олександр Наход.

Угода діятиме до кінця опалювального сезону. Загалом Укрпошта планує закупити в рамках цієї угоди 4 млн кубометрів газу. Загальна вартість рамкової угоди на момент оголошення становила 40 млн грн з ПДВ.

Як повідомлялося раніше, Укрпошта першою серед держкомпаній закуповуватиме газ за рамковою угодою.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors