DOZORRO-NEWS

Укрпошта провела перший відбір постачальника газу за рамковою угодою

22.08.2019 05:33

Укрпошта провела перший відбір учасників на закупівлю газу через рамкову угоду. Участь в аукціоні на закупівлю 1 мільйона кубометрів газу взяли 8 із 10 компаній-учасників рамкової угоди. За його результатами Укрпошта отримає в газосховище перший мільйон кубометрів газу за ціною 5 285 грн. за тис. м3, повідомляє прес-служба компанії.

«Ми розраховуємо, що незалежно від того, якою буде ситуація на ринку газу, завдяки укладанню рамкової угоди ми завжди зможемо закупити газ за кращою на момент закупівлі ринковою ціною», – відзначив заступник генерального директора із закупівель Укрпошти Олександр Наход.

Угода діятиме до кінця опалювального сезону. Загалом Укрпошта планує закупити в рамках цієї угоди 4 млн кубометрів газу. Загальна вартість рамкової угоди на момент оголошення становила 40 млн грн з ПДВ.

Як повідомлялося раніше, Укрпошта першою серед держкомпаній закуповуватиме газ за рамковою угодою.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері