DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця закупила два безпілотні авіаційні комплекси

21.10.2019 08:12

Філія “Центр сервісного забезпечення” провела закупівлю двох безпілотних авіаційних комплексів очікуваною вартістю 2 мільйони гривень. У кожен комплекс мають входити два безпілотники – мультироторного типу та модуль літального типу, повідомляє «Zалізниця без корупції».

У тендері змагалось за перемогу двоє учасників: ТОВ “Автокрос.Груп” та ФОП Глущенко Євген Олександрович. Останнього, з ціновою пропозицією 1,6 млн. грн. без ПДВ., було обрано переможцем торгів.

Тридцятирічний мешканець Києва Глущенко Є.О. веде підприємницьку діяльність у сфері консультування з комерційної діяльності, надання послуг мобільного харчування, роздрібної торгівлі хлібобулочними виробами та інше. 

Переможець поставить на залізницю безпілотник літального типу Flirt Arrow та квадрокоптер Mavic Enterprise Dual українського виробництва ТОВ “Абрис ПТ”.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері