DOZORRO-NEWS

В ProZorro стартують перші закупівлі ДП «Медичні закупівлі України»

18.01.2019 11:34

Перші торги оголошені ДП «Медичні закупівлі України» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією відбудуться в системі ProZorro вже цього місяця. Закуповуватимуть ліки, засоби захисту органів дихання та логістичні послуги для тубдиспансерів та регіональних офісів Центру громадського здоров’я, повідлмляє офіційний сайт МОЗ.

Раніше закупівлі в межах програм Глобального фонду здійснювали недержавні громадські організації за власними процедурами. Нині в електронній системі вже створено ідентифікатор Глобального фонду. Це дозволить оперативно і просто аналізувати ціни на продукцію - всі дані про тендери будуть доступні для моніторингу.

«Завдяки перенесенню закупівель від Глобального фонду та Світового банку в українську електронну систему, бізнес отримує можливість орієнтуватись і бачити всі закупівлі від таких потужних міжнародних організацій на одному майданчику. Це означає відкриту і здорову конкуренцію, що забезпечить кращі цінові пропозиції. Сьогодні в системі вже зареєстровано понад 200 тисяч постачальників, що мають можливість в режимі реального часу поспілкуватись із замовником та уточнити всі незрозумілі для них аспекти тендеру», - йдеться у повідомленні Міністерства.

Нагадаємо, ДП «Медичні закупівлі України» — централізована агенція медичних закупівель, що спеціалізується на закупівлях лікарських засобах та медичних виробів, була зареєсрована наприкінці жовтня минулого року. За задумом підприємство має забезпечити створення центру закупівельної експертизи ліків і буде допомагати регіонам підвищувати ефективність використання своїх місцевих видатків на закупівлю ліків і медвиробів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері