DOZORRO-NEWS

Відділ культури Золочевської РДА віддала два підряди фірмам місцевого депутата

13.08.2019 05:45

Відділ культури та туризму Золочівської РДА прозвітував про підписання договорів капітального ремонту дахів народних домів у фірм депутата Золочівської районної ради Богдана Тимківа. Так фірма «Профіт» відремонтує дах народного дому у Золочеві за 683,1 тис грн, а приватне підприємство «Субота» займеться ремонтом даху народного дому в селі Плугів Золочівського району за 292,9 тис. грн, повідомляє «Zaxid.net».

Власником обох підприємств, які займуться ремонтами, є депутат місцевої районної ради Богдан Тимків. Обидві фірми зареєстровані у Золочеві. До слова, депутат також очолює Золочівське міське житлово-комунальне підприємство «Перспектива», яке займається будівельними роботами.

Керівник «Центру громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка проаналізувавши закупівлі відзначив відсутність у даній ситуації конфлікту інтересів, оскільки депутат не є посадовою особою РДА.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері