DOZORRO-NEWS

Запорізький національний університет планує придбати другу Skoda Octavia за рік

10.10.2019 07:55

Запорізький національний університетза результатами тендеру повідомив про намір укласти угоду на поставку автомобіля з ТОВ “Інтеравто-плюс”. При цьому запропонована  вартість товару складає 513 тис. грн., інформує видання «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на ProZorro.

У разі підписання договору до кінця жовтня фірма має поставити автомобіль Skoda Octavia у комплектації Ambition з бензиновим 1,6-літровим двигуном потужністю 110 к. с. та 5-ступеневою механічною коробкою передач. Колір автомобіля – опційний сріблястий металік, який згідно даних офіційного онлайн-конфігуратора Skoda коштує додаткові 14 тис. грн. 

Базову модифікацію Skoda Octavia фірма “Інтеравто-плюс” продає за 431 тис. грн.

Як раніше повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, восени минулого року Запорізький національний університет вже купував за 598 тис. грн автомобіль Skoda Octavia Ambition 2018 року випуску такого ж кольору.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері