Аналіз виявлених порушень на Панелі керівних органів Публчного модуля анаілтики ВІ

02.07.2020 17:00

Що? 

Детальний аналіз виявлених порушень на Панелі кервних органів Публчного модуля анаілтики ВІ

Що робимо?

Розглядаємо кількость виявлених порушень у певного замовника або окремого керівного органу.

Чому це важливо?

Функціонал дозволяє керівному органу оцінити порушення, які були виявлені проведення закупівель його підпорядкованими організаціями і вчасно прореагувати на них зі свого боку  

Лист “Порушення” Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ містить детальний аналіз виявлених порушень Держаудитслужбою, АМКУ, Дозорро-спільнотою. Показник “Лотів з порушенням" відповідає кількості виявлених порушень. Даний показник рахує кількість лотів, у яких зафіксоване хоча б одне порушення.

Перейдіть на Панель керівних органів, оберіть лист “Загальний огляд” і оберіть показник “Порушення”. На даному листі ви побачите таблицю, що містять інформацію про порушення на різні показники. Уявимо, що Ви головний орган, у якого є підпорядковані органи, і ви хочете проаналізувати їх порушення. Для прикладу оберіть КМДА. Ви можете оцінити підпорядковані органи КМДА, тому змініть розріз на “Другорядні органи”. Доречі, тут ви можете обрати інші розрізи, за яким можете аналізувати наявні порушення: окремий організатор, організатор за окремими функціями в окремих регіонах, за певними процедурами закупівель або групами CPV. 

Ви зможете проаналізувати кількості лотів з порушеннями і їх очікуваною вартістю, кількістю лотів з задоволеними скаргами, кількістю лотів з знайденими порушеннями від органу моніторингу та окремо від громадських організацій. Всі ці показники наявних порушень ви зможете порівняти з загальною кількістю лотів та очікуваною вартістю по вашому показнику. По кожній колонці ви можете сортувати інформацію від найбільшого до найменшого значення або навпаки.

Нижче можна подивитися як кількість лотів з порушеннями змінювалась із часом, раптом знайдете тенденцію пов’язану, наприклад, з певною особою, яка працювала в даний час. Оберіть місяці, які вас цікавлять і всі таблиці і графіки перебудуються відповідно до обраних параметрів місяців.

Висновки Дозорро-спільноти можна буде побачити лише на порталі Дозорро. Для цього на сторінці тендера на Прозорро натисніть на іконку Дозоро. Після цього ви перейдете сторінку тендера на Дозорро, де і зможете ознайомитися з висновком Дозорро-спільноти щодо порушень на даному тендері.

Висновки Дозорро-спільноти можна буде побачити лише на порталі Дозорро. Для цього на сторінці тендера на Прозорро натисніть на іконку Дозоро. Після цього ви перейдете сторінку тендера на Дозорро, де і зможете ознайомитися з висновком Дозорро-спільноти щодо порушень на даному тендері.

Функціонал реалізовано за фінансової підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Як запросити потенційних постачальників для потенційних консультацій щодо підготовки недискримінаційної тендерної документації

Як запросити потенційних постачальників для потенційних консультацій щодо підготовки недискримінаційної тендерної документації

17.06.2020 12:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors