Будьте на пульсі закупівель. Кожен може знайти закупівлі за певним організатором або адресою поставки

06.09.2018 12:00

Що?

Наші діти ходять до дитсадочків та шкіл, на нашому подвїр'ї влаштовано ігрові майданчики, нове державне будівництво або реконструкції старих приміщень, обладнання в лікарнях - усе це проходить тендерну процедуру. Держава закладає кошти в бюджет для забезпечення нас якісними послугами, але на місцях існує ймовірність зловживання, недоотримання та порушення процедур закупівель.

Що робимо?

Шукаємо завершені закупівлі та закупівлі, які відбуваються за конкретним організатором або за адресою поставки для того, щоб зрозуміти чи все отримали з того, що закуповувалося та в майбутньому бачити чи раціонально витрачаються кошти.

Чому це важливо?

Кожна людина може недоотримувати те, на що держава фактично виділяє кошти, а в гіршому випадку - додатково фінансувати ті закупівлі, на які передбачено кошти в бюджеті. Аби зменшити зловживання і підняти обізнаність громадян ми підготували матеріал, який дозволить зрозуміти як знайти усі закупівлі в системі з прив’язкою до певного організатора або місця поставки. 

Частина 1

Публічний модуль аналітики ВІ дає можливість аналізувати закупівлі та відстежувати їх плануванняОскільки нам необхідно знайти закупівлі необхідно обрати Етап Закупівель. В даному модулі все дані групуються на відповідних листах, але першочергово необхідно лише три з них: «Карточка організатора», «Організатори» та лист «Тендери/лоти». Перейдемо на лист Організатори. На даному листі ви можете побачити всі установи, які закуповують товари, роботи чи послуги за державні кошти.

Оскільки будемо шукати інформацію щодо конкретного організатора найлегше це буде зробити за кодом ЄДРПОУ. Знайти конкретного організатора можна і за назвою, але оскільки свою назву у системі замовник міг прописати по-різному, краще це зробити за кодом ЄДРПОУ. Для цього необхідно у полі «Код організатора» клікнути на значок пошуку і ввести код. Після цього обираємо даний код і закріплюємо його у відборах. Відбір це ознака того, що модуль аналітики відфільтрував всю інформацію і тепер показує лише дані щодо обраного організатора.

Щоб видалити будь-який із фільтрів в полі Відборів натисніть на хрестик. Перейдемо на лист «Тендери/лоти». Тут відображаються усі закупівлі замовника, якого ми попередньо додали у відбори. Додатково на листі «Тендери/лоти» у полі «Лот» ви можете здійснити пошук за предметом закупівлі. 


Для того щоб бачити завершені закупівлі та закупівлі, які відбуваються зараз вам потрібно здійснити відбір двох «Статусів процедур»: 1. Активна закупівля. 2. Завершена закупівля.

За допомогою посилання на закупівлю ви можете перейти на профіль закупівлі у системі прозорро і переглянути детальну інформацію про те, що саме закуповував організатор, які були вимоги до товарів, робіт чи послуг, та які підприємства подавалися на тендер. 

Частина 2

Для того, щоб зрозуміти, що для вашого організатора закуповує будь-який інший організатор, наприклад для окремої школи районне управління освіти, в Публічному модулі аналітики ВІ потрібно обрати Етап закупівель. Після цього перейдемо на лист «Тендери/лоти», щоб побачити перелік закупівель. Для того, щоб бачити завершені закупівлі та закупівлі, які відбуваються вам потрібно здійснити відбір двох статусів процедур: 1. Активна закупівля. 2. Завершена закупівля. 


В модулі аналітики можна шукати за багатьма критеріями і не всі вони відображені. Деякі з них знаходяться у розділі «Приховані відбори». Для того щоб перейти до Прихованих відборів натисніть на відповідну іконку і здійсніть пошук за адресою поставки.

Але починаємо пошук з того, що ставимо галочку біля «Показать поля» і через пошук вводимо запит «Адреса поставки».

Коли з'явиться поле «Адреса поставки» вказуємо тут адресу. Таким чином ви зможете знайти закупівлі саме для Вашої адреси. Після відбору «Адреса поставки» поверніться назад на лист «Тендери/лоти», натиснувши на іконку розширених фільтрів знову, і перед вами будуть відображені всі закупівлі, які проводяться та вже було проведено за даною адресою. 

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

Е-каталоги, перехід на YOUCONTROL та показник "Кількість днів" в Публічному модулі аналітики ВІ

Е-каталоги - новий тип процедури. Після проведення певної кількості процедур, у користувачів системи буде потреба в аналізі, що стосується саме цього типу процедур. Тепер Публічний модуль аналітики ВІ надає можливість усім бажаючим аналізувати “Е-каталоги”. Окрім цього, реалізовано можливість переходу на сервіс Youcontrol з листа “Учасники” та виправлено відбір “Кількість останніх днів”

06.06.2019 10:30

Профіль замовника та учасника на порталі DOZORRO

Профіль - це відображення закупівельної історії замовника та відображення активності учасника.

16.05.2019 14:00

Свіжі тендери або як зрозуміти що відбувається в системі саме зараз

Завжди важливо розуміти як працює система саме зараз. Саме зараз хтось вирішує  чи брати участь, можливо обирає нішу для свого бізнесу. Лист «Оголошення торгів» допоможе зрозуміти як система функціонує сьогодні.

28.03.2019 14:30

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері