Дві версії Публічного модуля аналітики ВІ: "поточний" та "за всі роки"

05.02.2019 13:30

Що?

Розділення інформацію про «Етап закупівель» в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Розглядаємо зміни, які було впроваджено при розділенні, а також знайомимося з новою структурою Публічного модуля аналітики ВІ, зокрема «Етапу закупівель»

Чому це важливо?

Система ProZorro генерує терабайти даних про тендери, частину із яких ми завантажуємо на сервери і відображаємо на сторінках bi.prozorro.org. З кожним днем нашим серверам ставало все важче обробляти ваші запити, що зменшило швидкість роботи інструменту. Але Публічний модуль аналітики ProZorro от-от злетить на ваших очах. Ми розділяємо аналітичний інструмент на дві версії: за всі роки — закупівлі з 2015 року, залишаться тільки ключові фільтри; 2018/2019 —- максимальна кількість фільтрів, але закупівлі тільки за останні два роки. Поділ збільшить швидкість і надійність роботи та дасть змогу більшій кількості користувачів одночасно аналізувати дані 

Розділення Публічного модуля ВІ ( http://bi.prozorro.org) - це необхідний крок у розвитку Модуля. На сьогодні, Модуль накопичує в собі багато інформації, яка не використовується. Дуже часто користувачі бачили низьку швидкодію, часті збої та написи «ERROR», що викликало негативне відношення до інструменту. Запити користувачів, досвід в аналітиці дозволив зробити деякі зміни в структурі модуля - розділити інформацію на дві частині: в першій залишити всі періоди, але скоротити кількість даних (тобто залишити основне за всі роки), в другій - залишити поточний та попередній рік, але залишити всю інформацію, яка була і до того. Таким чином, швидкодія значно зросте, Модуль буде менше часу забирати на обробку запитів, натомість робота з модулем стане приємною, а головне ефективною.

Ви можете поставити логічне питання: Що робити, якщо потрібна вся інформація за всі роки і постійно необхідно проводити дослідження? Ми запрошуємо вас до світу професійного модуля BI - ліцензія на його використання є безкоштовною, вам потрібно лише підтвердити важливість і дослідницьке підгрунтя свого запиту.

Ми переконані, що всі користувачі будуть задоволені результатами розділення bi.prozorro.org - швидкість і зручність використання значно зросте, і всі відбори для аналізу актуальної інформації в публічних закупівлях будуть збережені.

А тепер до змін:

1. Замість звичного «Етапу закупівель» буде створено «Етап закупівель (всі роки)» та «Етап закупівель (поточний)».

2. При переході на «Етап закупівель (поточний)». Ви не відчуєте суттєвих змін, лише до кожного листа додано показники років, за які відображено інформацію.

3. При переході на «Етап закупівель (всі роки)» перше з чим ви зустрінетеся - скорочення кількості сторінок. Залишено 13 з 18, з них основні збережено.

4. Наступна зміна - відсутній лист «Тендери/лоти». На «Етапі закупівель (всі роки)» ви можете побачити показники, які є на листах, але безпосередньо переглянути тендери/лоти, як це можна буде зробити лише для «Етапу закупівель (поточний)», ви не зможете по всім рокам. Тобто ви можете провести оцінку по організаторам та учасникам, але безпосередньо дослідити окремий тендер вже не буде можливості.

5. Також залишена лише “Карточка учасника (договори)”, де ви можете оцінити договірні відносини замовника, але можливості переглядати цінові пропозиції та аналітику по ним можливості по всім рокам немає. Також Ви не зможете переглянути конкурентів даного учасника по всім рокам, лише за останні два.

6. «Етап закупівель (всі роки)» також не дозволяє аналізувати скарги/вимоги до Антимонопольного комітету України, хоча така можливість збереглася на «Етап закупівель (поточний)», тобто для останніх двох років.

В усьому іншому Модуль аналітики залишився незмінним. Зміни дозволять Модулю бути швидшим та ефективнішим. У разі питань щодо звертайтеся у нашу спільноту FaceBook.

Відео-інструкція:

Ризики під час проведення закупівель. Панель керівних органів

Функціонал дозволяє керівному органу оцінити рівень ефективності проведення закупівель підпорядкованими організаціями

25.07.2019 12:00

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

Умови оплати в системі публічних закупівель та тип учасника

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. По-перше, для аналітики доступно поля інформації, які стосуються умов оплати за договором, а також доступним є новий функціонал ProZorro поле “Тип учасника”.

30.05.2019 12:00

Відбори в Публічному модулі ВІ у зручному форматі

При роботі з інструментом важливо розуміти усі його можливості. Файл з відборами допоможе вам знайти усю необхідну інформації та зробить ваш аналіз максимально точним

08.05.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері