Дві версії Публічного модуля аналітики ВІ: "поточний" та "за всі роки"

05.02.2019 13:30

Що?

Розділення інформацію про «Етап закупівель» в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Розглядаємо зміни, які було впроваджено при розділенні, а також знайомимося з новою структурою Публічного модуля аналітики ВІ, зокрема «Етапу закупівель»

Чому це важливо?

Система ProZorro генерує терабайти даних про тендери, частину із яких ми завантажуємо на сервери і відображаємо на сторінках bi.prozorro.org. З кожним днем нашим серверам ставало все важче обробляти ваші запити, що зменшило швидкість роботи інструменту. Але Публічний модуль аналітики ProZorro от-от злетить на ваших очах. Ми розділяємо аналітичний інструмент на дві версії: за всі роки — закупівлі з 2015 року, залишаться тільки ключові фільтри; 2018/2019 —- максимальна кількість фільтрів, але закупівлі тільки за останні два роки. Поділ збільшить швидкість і надійність роботи та дасть змогу більшій кількості користувачів одночасно аналізувати дані 

Розділення Публічного модуля ВІ ( http://bi.prozorro.org) - це необхідний крок у розвитку Модуля. На сьогодні, Модуль накопичує в собі багато інформації, яка не використовується. Дуже часто користувачі бачили низьку швидкодію, часті збої та написи «ERROR», що викликало негативне відношення до інструменту. Запити користувачів, досвід в аналітиці дозволив зробити деякі зміни в структурі модуля - розділити інформацію на дві частині: в першій залишити всі періоди, але скоротити кількість даних (тобто залишити основне за всі роки), в другій - залишити поточний та попередній рік, але залишити всю інформацію, яка була і до того. Таким чином, швидкодія значно зросте, Модуль буде менше часу забирати на обробку запитів, натомість робота з модулем стане приємною, а головне ефективною.

Ви можете поставити логічне питання: Що робити, якщо потрібна вся інформація за всі роки і постійно необхідно проводити дослідження? Ми запрошуємо вас до світу професійного модуля BI - ліцензія на його використання є безкоштовною, вам потрібно лише підтвердити важливість і дослідницьке підгрунтя свого запиту.

Ми переконані, що всі користувачі будуть задоволені результатами розділення bi.prozorro.org - швидкість і зручність використання значно зросте, і всі відбори для аналізу актуальної інформації в публічних закупівлях будуть збережені.

А тепер до змін:

1. Замість звичного «Етапу закупівель» буде створено «Етап закупівель (всі роки)» та «Етап закупівель (поточний)».

2. При переході на «Етап закупівель (поточний)». Ви не відчуєте суттєвих змін, лише до кожного листа додано показники років, за які відображено інформацію.

3. При переході на «Етап закупівель (всі роки)» перше з чим ви зустрінетеся - скорочення кількості сторінок. Залишено 13 з 18, з них основні збережено.

4. Наступна зміна - відсутній лист «Тендери/лоти». На «Етапі закупівель (всі роки)» ви можете побачити показники, які є на листах, але безпосередньо переглянути тендери/лоти, як це можна буде зробити лише для «Етапу закупівель (поточний)», ви не зможете по всім рокам. Тобто ви можете провести оцінку по організаторам та учасникам, але безпосередньо дослідити окремий тендер вже не буде можливості.

5. Також залишена лише “Карточка учасника (договори)”, де ви можете оцінити договірні відносини замовника, але можливості переглядати цінові пропозиції та аналітику по ним можливості по всім рокам немає. Також Ви не зможете переглянути конкурентів даного учасника по всім рокам, лише за останні два.

6. «Етап закупівель (всі роки)» також не дозволяє аналізувати скарги/вимоги до Антимонопольного комітету України, хоча така можливість збереглася на «Етап закупівель (поточний)», тобто для останніх двох років.

В усьому іншому Модуль аналітики залишився незмінним. Зміни дозволять Модулю бути швидшим та ефективнішим. У разі питань щодо звертайтеся у нашу спільноту FaceBook.

Відео-інструкція:

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro.

21.10.2019 18:00

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері