Новорічне частування дітей від чиновників Прикарпаття

31.12.2017 13:43

На Прикарпатті активно тривають «грудневі жнива». Бюджетні установи в терміновому порядку намагаються витратити залишкові кошти на рахунках, здійснюючи неконкурентні закупівлі. І, схоже, під щедру «роздачу» потрапили діти.

26 грудня 2017 року відділ освіти Рогатинської РДА оприлюднив звіт про укладення договору на послуги гарячого харчування для учнів 1-4 класів на суму 77 тисяч гривень. Строк дії договору: з 26 грудня до 31 грудня.

У системі публічних закупівель ProZorro не оприлюднено ні меню, ні специфікації з переліком навчальних закладів, у яких надаватимуть послуги. Відтак, неможливо прослідкувати, в яких школах та яка кількість школярів має харчуватись за ці гроші.

У додаток до річного плану закупівель на 2017 рік кошти за цю послугу, звісно, внесли у той самий день, коли уклали договір. Водночас до річного плану на грудень уже запланували (без використання системи ProZorro) укласти більше 10-ти договорів на надання послуг з харчування учнів 1-4 класів. Усі угоди на суми у кілька тисяч гривень. У системі планувалося оприлюднити тільки одну вищезгадану закупівлю від 26 грудня.

У вересні 2017 року відділ освіти Рогатинської ОДА вже укладав договір на забезпечення харчування школярів на суму 87 тисяч гривень. Послуги за ці кошти мали надаватись з 1 вересня до 31 грудня (тобто 4 місяці). У системі відсутній звіт про укладений договір, меню чи специфікація. 

Відтак, порівняти чим годували дітей протягом тижня на 77 тисяч гривень, та чим годували дітей протягом чотирьох місяців на 87 тисяч гривень - не вдасться.

Обидва договори на послуги гарячого харчування, у вересні та грудні, уклали з тим самим місцевим приватним підприємцем - Козієм Богданом Івановичем. До слова, підприємець не працював з жодними іншим державним замовником - тільки з відділом освіти Рогатинської РДА.


P.S. Можна припустити, що за умовами «тижневого» договору мали прогодувати більшу кількість дітей, ніж за умовами «чотирьохмісячного». Але в українських грудневих реаліях на це залишається тільки сподіватись.

Кожна третя закупівля медичної сфери має порушення: інфографіка

Моніторинг закупівель регіональними координаторами Трансперенсі Інтернешнл Україна показав 5 проблем у сфері медичних закупівель

04.07.2019 16:00

Е-каталоги, перехід на YOUCONTROL та показник "Кількість днів" в Публічному модулі аналітики ВІ

Е-каталоги - новий тип процедури. Після проведення певної кількості процедур, у користувачів системи буде потреба в аналізі, що стосується саме цього типу процедур. Тепер Публічний модуль аналітики ВІ надає можливість усім бажаючим аналізувати “Е-каталоги”. Окрім цього, реалізовано можливість переходу на сервіс Youcontrol з листа “Учасники” та виправлено відбір “Кількість останніх днів”

06.06.2019 10:30

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері