Індикатор розвитку. Лист «Типи тендерів» як маркер роботи системи

14.03.2019 12:00

Що?

Аналіз динаміки розвитку системи за допомогою листа «Типи тендерів» в Публічному модулі аналітики

Що робимо?

Розказуємо про структуру і приблизне завдання, яке можно було б виконати за допомогою даного листа

Чому це важливо?

Важливо розуміти тренди та вектори розвитку системи. Вони можуть бути позитивними, що автоматично підтверджує ефективність роботи системи, а можуть бути негативними, що автоматично свідчить про певні недоліки системи, регуляторки, законодавства.


Лист «Типи тендерів» відображає інформацію взагалі по системі, показує співвідношення конкурентних та не конкурентних процедур, відображає кількісні показники завершених процедур, кількість учасників та організаторів, розподіляє процедури за типами та статусами тендерів, типами замовників та динамікою їх розподілу.

Іншими словами, лист «Типи тендерів» відображає роботу системи загалом, визначає тренди, а ми, аналітики, на основі цих даних вже можемо зробити висновки - що добре, а що погано.

Одним із прикладів роботи з даною сторінкою був аналіз на співставлення конкурентних та неконкурентних процедур за різні роки. Завдання постало побачити динаміку розвитку системи, чи не збільшилася доля неконкурентних процедур. Дана сторінка допомогла виконати це завдання, а саме обрати конкурентні процедури, в порівняти показники за різні періоди, так само і з неконкурентними - обрати і порівняти за різні роки. Якщо деталізувати, то логічно було б обрати певний код cpv, і далі проводи дослідження в цьому розрізі.

Відео-інструкція:

Е-каталоги, перехід на YOUCONTROL та показник "Кількість днів" в Публічному модулі аналітики ВІ

Е-каталоги - новий тип процедури. Після проведення певної кількості процедур, у користувачів системи буде потреба в аналізі, що стосується саме цього типу процедур. Тепер Публічний модуль аналітики ВІ надає можливість усім бажаючим аналізувати “Е-каталоги”. Окрім цього, реалізовано можливість переходу на сервіс Youcontrol з листа “Учасники” та виправлено відбір “Кількість останніх днів”

06.06.2019 10:30

Вінниччина відмовилась від гарантійних листів в закупівлі ліків

Гарантійні листи в медичних закупівлях – це не гарантія, а дискримінація.

31.05.2019 09:33

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері