Індикатор розвитку. Лист «Типи тендерів» як маркер роботи системи

14.03.2019 12:00

Що?

Аналіз динаміки розвитку системи за допомогою листа «Типи тендерів» в Публічному модулі аналітики

Що робимо?

Розказуємо про структуру і приблизне завдання, яке можно було б виконати за допомогою даного листа

Чому це важливо?

Важливо розуміти тренди та вектори розвитку системи. Вони можуть бути позитивними, що автоматично підтверджує ефективність роботи системи, а можуть бути негативними, що автоматично свідчить про певні недоліки системи, регуляторки, законодавства.


Лист «Типи тендерів» відображає інформацію взагалі по системі, показує співвідношення конкурентних та не конкурентних процедур, відображає кількісні показники завершених процедур, кількість учасників та організаторів, розподіляє процедури за типами та статусами тендерів, типами замовників та динамікою їх розподілу.

Іншими словами, лист «Типи тендерів» відображає роботу системи загалом, визначає тренди, а ми, аналітики, на основі цих даних вже можемо зробити висновки - що добре, а що погано.

Одним із прикладів роботи з даною сторінкою був аналіз на співставлення конкурентних та неконкурентних процедур за різні роки. Завдання постало побачити динаміку розвитку системи, чи не збільшилася доля неконкурентних процедур. Дана сторінка допомогла виконати це завдання, а саме обрати конкурентні процедури, в порівняти показники за різні періоди, так само і з неконкурентними - обрати і порівняти за різні роки. Якщо деталізувати, то логічно було б обрати певний код cpv, і далі проводи дослідження в цьому розрізі.

Відео-інструкція:

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 11:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro.

21.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors