Індикатор розвитку. Лист «Типи тендерів» як маркер роботи системи

14.03.2019 14:00

Що?

Аналіз динаміки розвитку системи за допомогою листа «Типи тендерів» в Публічному модулі аналітики

Що робимо?

Розказуємо про структуру і приблизне завдання, яке можно було б виконати за допомогою даного листа

Чому це важливо?

Важливо розуміти тренди та вектори розвитку системи. Вони можуть бути позитивними, що автоматично підтверджує ефективність роботи системи, а можуть бути негативними, що автоматично свідчить про певні недоліки системи, регуляторки, законодавства.


Лист «Типи тендерів» відображає інформацію взагалі по системі, показує співвідношення конкурентних та не конкурентних процедур, відображає кількісні показники завершених процедур, кількість учасників та організаторів, розподіляє процедури за типами та статусами тендерів, типами замовників та динамікою їх розподілу.

Іншими словами, лист «Типи тендерів» відображає роботу системи загалом, визначає тренди, а ми, аналітики, на основі цих даних вже можемо зробити висновки - що добре, а що погано.

Одним із прикладів роботи з даною сторінкою був аналіз на співставлення конкурентних та неконкурентних процедур за різні роки. Завдання постало побачити динаміку розвитку системи, чи не збільшилася доля неконкурентних процедур. Дана сторінка допомогла виконати це завдання, а саме обрати конкурентні процедури, в порівняти показники за різні періоди, так само і з неконкурентними - обрати і порівняти за різні роки. Якщо деталізувати, то логічно було б обрати певний код cpv, і далі проводи дослідження в цьому розрізі.

Відео-інструкція:

Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті?

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 14:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 08:00

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 15:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання