Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

25.10.2019 12:00

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на e-mail, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

Після переходу знайдіть у верхній частині сторінки кнопку «Увійти». Натисніть на неї та оберіть як саме будете реєструватися. Є можливість пройти авторизацію через Gmail або Facebook.

Після авторизації зв‘явиться ваше ім’я та прізвище на місці, де була кнопка «Увійти». Натисніть на ім’я/прізвище і відкриється поле «Підписка». Натисніть на нього.

Перед вами буде відображено усі закупівлі, якщо ви вже підписані на яку-небудь закупівлю, якщо ви новий користувач - тут поки що буде порожньо. Також, після переходу, буде відкритий розділ налаштування сповіщень. Є три варіанти: сповіщення через e-mail, через Telegram або Skype. Активуйте їх.

Підписатися на закупівлю можно перейшовши на неї. Знайдіть через пошук будь-яку цікаву закупівлю, відкрийте її, знайдіть з правого боку кнопку «Підписатись», натисніть на неї. Все, тепер ви будете отримувати сповіщення про закупівлю. Перевірте це в ваших підписках.

Якщо Ви перейшли на сайт ProZorro і бажаєте підписатися на закупівлю ,було реалізовано швидкий перехід з ProZorro на DOZORRO. Просто знайдіть логотип DOZORRO, натисніть на нього і виконайте підписку.

Відео-інструкція:

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro.

21.10.2019 18:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Останні події на Панелі керівних органів. Моніторинг ДАСУ та додаткові угоди

Ми продовжуємо знайомити вас з Панеллю керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ. Ми вже розповідали частину про лист Останні події і зараз презентуємо декілька доробок. Окрім вже наявних можливостей оцінки скарг, неуспішних лотів та розірваних договорів, стало доступним аналітика по моніторингами ДАСУ та оцінці додаткових угод. 

19.09.2019 11:00

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері