Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

25.10.2019 12:00

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на e-mail, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

Після переходу знайдіть у верхній частині сторінки кнопку «Увійти». Натисніть на неї та оберіть як саме будете реєструватися. Є можливість пройти авторизацію через Gmail або Facebook.

Після авторизації зв‘явиться ваше ім’я та прізвище на місці, де була кнопка «Увійти». Натисніть на ім’я/прізвище і відкриється поле «Підписка». Натисніть на нього.

Перед вами буде відображено усі закупівлі, якщо ви вже підписані на яку-небудь закупівлю, якщо ви новий користувач - тут поки що буде порожньо. Також, після переходу, буде відкритий розділ налаштування сповіщень. Є три варіанти: сповіщення через e-mail, через Telegram або Skype. Активуйте їх.

Підписатися на закупівлю можно перейшовши на неї. Знайдіть через пошук будь-яку цікаву закупівлю, відкрийте її, знайдіть з правого боку кнопку «Підписатись», натисніть на неї. Все, тепер ви будете отримувати сповіщення про закупівлю. Перевірте це в ваших підписках.

Якщо Ви перейшли на сайт ProZorro і бажаєте підписатися на закупівлю ,було реалізовано швидкий перехід з ProZorro на DOZORRO. Просто знайдіть логотип DOZORRO, натисніть на нього і виконайте підписку.

Відео-інструкція:

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 12:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ

14.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері