Медичний модуль аналітики: які ліки купують разом

17.01.2019 16:00

Що?

Інші препарати, які закуповувалися і закуповуються разом з визначеним препаратом.

Що робимо?

Визначаємо препарати, які закуповуються і закуповувалися разом з визначеним препаратом за МНН.

Чому це важливо?

З точки зору бізнесу важливо розуміти потреби державних замовників при оголошені тендерів, і часто бізнес не може взяти участь у тендері через відсутність у нього певного товару, зокрема певного виду препарату. Інструкція допоможе зрозуміти, які ще препарати мають бути у постачальника, аби не бути залишеним осторонь державних тендерів.

Для того, щоб зрозуміти, які препарати закуповують разом з яким-небудь іншим визначеним препаратом, необхідно перейти на лист «МНН», обрати визначений препарат і закріпити його у відбори.

Після відбору перейдіть на лист «Тендери/лоти», де в колонці «ID лоту» відберіть усі можливі варіанти. Після цього зніміть відбір нашого визначеного препарату і залишіть лише відбір по ID лоту.

Поверніться на сторінку МНН і в колонці «МНН», ви побачите усі МНН препаратів, які закуповувалися та закуповуються разом з вашим. Ця інформація допоможе вам зрозуміти, які ще препарати потрібно мати в продажі аби мати змогу брати участь у публічних закупівлях, але так само хочу нагадати, що за допомогою модуля є можливість дослідити закупівлі, в яких визначений вами препарат закуповувався окремо і за якими цінами.

Ще інструкції, які допоможуть розібратись з тим, як шукати конкретні закупівлі в Публічному модулі аналітики:

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

Інструкція допоможе керівному органу ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 14:44

Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті?

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 14:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання