Медичний модуль аналітики: які ліки купують разом

17.01.2019 14:00

Що?

Інші препарати, які закуповувалися і закуповуються разом з визначеним препаратом.

Що робимо?

Визначаємо препарати, які закуповуються і закуповувалися разом з визначеним препаратом за МНН.

Чому це важливо?

З точки зору бізнесу важливо розуміти потреби державних замовників при оголошені тендерів, і часто бізнес не може взяти участь у тендері через відсутність у нього певного товару, зокрема певного виду препарату. Інструкція допоможе зрозуміти, які ще препарати мають бути у постачальника, аби не бути залишеним осторонь державних тендерів.

Для того, щоб зрозуміти, які препарати закуповують разом з яким-небудь іншим визначеним препаратом, необхідно перейти на лист «МНН», обрати визначений препарат і закріпити його у відбори.

Після відбору перейдіть на лист «Тендери/лоти», де в колонці «ID лоту» відберіть усі можливі варіанти. Після цього зніміть відбір нашого визначеного препарату і залишіть лише відбір по ID лоту.

Поверніться на сторінку МНН і в колонці «МНН», ви побачите усі МНН препаратів, які закуповувалися та закуповуються разом з вашим. Ця інформація допоможе вам зрозуміти, які ще препарати потрібно мати в продажі аби мати змогу брати участь у публічних закупівлях, але так само хочу нагадати, що за допомогою модуля є можливість дослідити закупівлі, в яких визначений вами препарат закуповувався окремо і за якими цінами.

Ще інструкції, які допоможуть розібратись з тим, як шукати конкретні закупівлі в Публічному модулі аналітики:

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 12:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері