Медичний модуль аналітики: які ліки купують разом

17.01.2019 14:00

Що?

Інші препарати, які закуповувалися і закуповуються разом з визначеним препаратом.

Що робимо?

Визначаємо препарати, які закуповуються і закуповувалися разом з визначеним препаратом за МНН.

Чому це важливо?

З точки зору бізнесу важливо розуміти потреби державних замовників при оголошені тендерів, і часто бізнес не може взяти участь у тендері через відсутність у нього певного товару, зокрема певного виду препарату. Інструкція допоможе зрозуміти, які ще препарати мають бути у постачальника, аби не бути залишеним осторонь державних тендерів.

Для того, щоб зрозуміти, які препарати закуповують разом з яким-небудь іншим визначеним препаратом, необхідно перейти на лист «МНН», обрати визначений препарат і закріпити його у відбори.

Після відбору перейдіть на лист «Тендери/лоти», де в колонці «ID лоту» відберіть усі можливі варіанти. Після цього зніміть відбір нашого визначеного препарату і залишіть лише відбір по ID лоту.

Поверніться на сторінку МНН і в колонці «МНН», ви побачите усі МНН препаратів, які закуповувалися та закуповуються разом з вашим. Ця інформація допоможе вам зрозуміти, які ще препарати потрібно мати в продажі аби мати змогу брати участь у публічних закупівлях, але так само хочу нагадати, що за допомогою модуля є можливість дослідити закупівлі, в яких визначений вами препарат закуповувався окремо і за якими цінами.

Ще інструкції, які допоможуть розібратись з тим, як шукати конкретні закупівлі в Публічному модулі аналітики:

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 12:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ

14.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors