Огляд можливостей Публічного Модуля Аналітики ВІ

28.02.2018 16:00

Що таке Публічний Модуль Аналітики BI?

Публічний модуль аналітики містить інформацію про всі закупівлі у системі Prozorro. Повну інформацію щодо замовників, учасників та їх взаємодії в контексті проведення тендерів можна отримати легко і просто в одному місці. Модуль аналітики надає широкий функціонал, від загальної інформації про стан системи до викриття порушень і змов.


Яку інформацію можна отримати з головної сторінки модулю, як перейти на більш конкретні дані?

На головній сторінці “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. Натиснувши на відповідний показник ви отримаєте більш детальну інформацію по ньому. Поряд з діаграмою буде відображена карта України, чим темніше колір забарвлення тим більший показник припадає на область. Кожен елемент інтерактивний, і обравши відповідний елемент все автоматично перебудується. Наприклад, натиснувши на Київську область ми оберемо всіх Замовників із Київської області. При потребі кожен із показників можна дослідити ще детальніше, для цього потрібно натиснути на елемент "Деталі". Тут є можливість аналізувати за ієрархією замовників, по конкретному коду CPV, за типами учасників та замовників, процедурами закупівель та статусами лотів. Наприклад, тут ви зможете обрати найбільшу групу CPV і далі аналізувати тільку цю групу. Якщо у вас виникли питання до функціонування модулю аналітики ви можете знайти відповіді у наших інструкціях або поставити питання у нашій групі у Facebook. Де можна отримати узагальнену інформацію по конкретному замовнику/учаснику?

Якщо вам потрібно більш детально глянути інформацію по учасниках - відкрийте панель листів і перейдіть на лист “Учасники”. Ваші попередні відбори збережені і переносяться між листами модуля. Тут ви можете знайти всю аналітику по учасника, зокрема як часто вони беруть участь, як часто перемагають і на які суми. Щоб отримати ще більше інформації можна активувати додаткові колонки. Деякі колонки на листі “Учасники” ми згорнули, але ви можете їх повернути поставивши тут галочку. Щоб відбірати учасників за найбільшою кількістю участей потрібно натиснути на колонку із відповідним показником і значення в цій колонці відсортується від більшого до меншого  Щоб змінити сортування від меншого до більшого повторно натисніть на колонку. Аналогічно можна робити і на інших показниках у всіх таблицях модуля. Обираємо учасника-лідера компанія Х. Для того, щоб детальніше вивчити цього учасника - перейдіть на лист “Карточка учасника”. Зробити це можна за допомогою кнопки-швидкого переходу, або через панель листів. Ми перейдемо через кнопку. На даному листі ви зможете детальніше проаналізувати обраного учасника по його потенційних ризиках (АМКУ, податковий борг), участях, перемогах і виконанні договорів. Якщо ви розглядаєте даного учасника як потенційного постачальника варто зрозуміти який він партнер. Щоб розпитати як працювалось із ним, вам необхідно відібрати його переможні цінові пропозиції, де він переміг, і подивитися, наприклад, на найбільшого його замовника. Переглянути замовників можна на листі “Організатори”. Давайте також відсортуємо колонку з показником кількості тендерів і оберем того замовника, у кого найбільше перемагав наш учасник. Обираємо замовника У. Якщо вам необхідно дізнатися контактні дані будь-якого замовника, оберіть його як ми це зробили на прикладі нашого замовника,, і  перейдіть на лист “Карточка організатора”. Також, тут можна знайти і іншу загальну статистичну інформацію по організатору. 


Як отримати інформацію по конкретному лоту?

Якщо перейти на лист “Тендери/лоти” ви побачите усі процедури, які підпадають під наші відбори. Щоб переглянути  лише закупівлі обраного замовника потрібно видалити всі зайві відбори і залишити лише вибір замовника. Видалення відборів можна зробити зверху на панелі відборів натиснувши на хрестик на тому відборі, який бажаєте видалити.  Загалом, на листі “Тендери\лоти” можно ставити будь-які фільтри для уточнення інформації як вас цікавить, а також додавати нові стовпці з прихованих відмітивши їх галочкою (показую приховані). Аби відібрати з загального переліку тендерів, наприклад відмінені, ви маєте перейти на пошук по інформації в стовпці (переходжу на лупу, натискаю і обираю відмінені). Також і ви можете переглянути будь-який із відібраних лотів на порталі Прозорро, наприклад щоб ознайомитися з документацією. Для цього лише потрібно натиснути на слово Лот, навпроти лота, який вас зацікавив.

При потребі, можна завантажити інформацію з модулю аналітики. Для цього Вам необхідно клікнути правою кнопкою миші на інформації, яку вам необхідно завантажити, обрати формат вихідних даних, може бути у вигляді зображення, файлу ПДФ або таблиці Ексель і виконати завантаження.  

Для детальнішого ознайомлення із іншими сторінками ви можете використати інструкції по використанню публічного модулю аналітики, які розташовані на сайті DOZORRO.  Перейти на інструкції можна з листа “Тендери/лоти”. Тут ви зможете знайти пояснення щодо іншого функціоналу модулю.


Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

Як запросити потенційних постачальників для потенційних консультацій щодо підготовки недискримінаційної тендерної документації

Як запросити потенційних постачальників для потенційних консультацій щодо підготовки недискримінаційної тендерної документації

17.06.2020 15:00

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 18:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 08:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors