Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

04.07.2019 12:00

Що?

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

Чому це важливо?

Керівним органам замовника завжди важливо розуміти ефективність проведення закупівель їх підпорядкованими структурними підрозділами для прийняття правильних управлінських рішень. Ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе.

Новий додаток «Панель керівних органів» ви можете знайти в Публічному модулі аналітики ВІ поряд з Етапами планування та закупівель. В ньому доступні три листи, які охоплюють показники, які допоможуть головному (керівному) органу тримати руку на пульсі закупівель підпорядкованих структур.

На листі «Загальний огляд» керівні органи мають змогу відстежувати показники ризиковості, конкурентності, успішності та наявності порушень. Кожен з цих показників зображено в динаміці по місяцях нижче в графічному вигляді. По даним показникам керівний орган порівняти себе із іншими керівними органами, а також порівнювати свої підпорядковані підрозділи з іншими організаторами. Також є можливість проаналізувати показники за регіонами, процедурами закупівель та окремим групам CPV-кодів. 

При потребі ви можете переглянути детальнішу інформацію по кожному показнику. Наприклад, натиснувши на показник ризиковості ви отримаєте інформацію, які групи ризиків найбільш розповсюджені. Кожну групу далі можна розкрити натиснувши на іконку в таблиці. Це дозволить вам переглянути вам показники по кожному ризику окремо.

В майбутньому буде можливість переглянути детальніше інші показники по конкурентності, успішності та порушеннях.

На листі «Останні події» можна ознайомитися з останніми важливими подіями, які доможуть оперативно ідентифікувати проблеми серед окремих замовників. Наразі доступні скарги, неуспішні лоти та розірвані договори. Наприклад, обравшискарги можна переглянути всі подані скарги, починаючи із найновішої. Деякі тексти скарг дуже великі за об’ємом, тому ми додали можливість прочитати її в окремому вікні. Для цього просто натисніть на відповідну комірку. Обравши  неуспішні лоти можна буде переглянути  детальну інформацію по відміненим чи неуспішним лотам і дізнатись причини відміни. І остання група – розірвані договори. Тут зібрана інформація по причинам розірвання, що також може допомогти ідентифікувати проблеми серед окремих замовників.

Ми ще будемо вдосконалювати і покращувати даний функціонал, тому якщо маєте побажання/зауваження - обовёязково пишіть нам. Бажаю гарної аналітики!

Відео-інструкція:

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program

Ризики під час проведення закупівель. Панель керівних органів

Функціонал дозволяє керівному органу оцінити рівень ефективності проведення закупівель підпорядкованими організаціями

25.07.2019 12:00

Умови оплати в системі публічних закупівель та тип учасника

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. По-перше, для аналітики доступно поля інформації, які стосуються умов оплати за договором, а також доступним є новий функціонал ProZorro поле “Тип учасника”.

30.05.2019 12:00

Профіль замовника та учасника на порталі DOZORRO

Профіль - це відображення закупівельної історії замовника та відображення активності учасника.

16.05.2019 14:00

Відбори в Публічному модулі ВІ у зручному форматі

При роботі з інструментом важливо розуміти усі його можливості. Файл з відборами допоможе вам знайти усю необхідну інформації та зробить ваш аналіз максимально точним

08.05.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері