Полтава: які ремонти купували ваша школа чи дитсадок. Онлайн-мапа

19.06.2018 20:03

Знайдіть на олнайн-мапі Полтави свою школу чи дитсадок і перевірте витрати на ремонт з 2016 року. Перейдіть на тендери і ознайомтесь: хто, що і за скільки ремонтував, коли мали (мають) закінчити роботи, чи були скарги на закупівлю.

За нашими підрахунками, на ремонт 94 шкіл та дитсадків в Полтаві за останні два роки витратили 208 млн грн. 

Ремонти шкіл та садочків від депутата

Чотири найдорожчих підряди ремонтів серед шкіл та садків - шкіл №3, №11, №26 та дитсадка №6 “Чебурашка” - виграла фірма полтавського депутата обласної ради "Газонафтовий промисловий комплекс". Вартість контрактів - 80 млн грн з економію 0-2%.

Компанія "Газонафтовий промисловий комплекс" належить полтавському депутату від БЮТ Горжію Ігорю Григоровичу. Офіційно депутат “тимчасово не працює”, а свої сотні тисяч доларів в декларації пояснює тим, що заробив раніше, коли був підприємцем.

На реставрацію однієї з найстарішої полтавської школи №3 з 2016 року виділили 43 млн грн. Це перша полтавська школа за масштабом реконструкції: тут планують провести заміну покрівлі, оновити перекриття другого поверху, утеплити горища, замінити вікна на пластикові, провести ремонт фасаду та гідроізоляцію стін першого поверху.

В лютому 2018 року місцеве видання публікувало фотографії, які були зроблені в школі №3, з неякісним виконанням робіт.

На фото зразок "капітально відремонтованого" вікна у школа №3 - Фото “Останній Бастіон”

Ремонт від підрядника, який підозрюється у розкраданні коштів

П’ятий найдорожчий ремонт Полтави відбувається у школі №10, яка отримала 10 млн грн на ремонт вікон, фасаду та даху. Детальніше про ремонт дивіться сюжет “Лтава”.

В закупівлі реставрації на 8,5 млн грн перемогла компанія “Марк строй”, яка не понижувала ціну. Трьох конкурентів, які готові були виконати ті ж роботи дешевше на 2,2 млн грн, тендерний комітет відхилив. Двох через відсутність аналогічних договорів з державним замовником. Третього - через скаргу “Марк строй” про невідповідність вимогам.

Компанія “Марк строй” зараз фігурує у кримінальному провадженні з розкрадання коштів на будівництві. Слідчі підозрюють, що Дитяча міська клінічна лікарня Полтави внесла неправдиві дані в акти виконаних будівельних робіт, “достовірно знаючи про те, що зазначені будівельні роботи підприємствами не виконувалися”. 

В інших школах Полтави тривають менші за розмірами капітальні ремонти. Наприклад, на фасад трьох шкіл - № 18, №20 та №39 - витратять 3,9 млн грн. В школах збираються оновити фасад, цоколь, встановити віконні решітки, двері.

Щоб знайти школу за номером, натисніть на квадрат в правому верхньому куті для переходу на сторінку Google-карти і скористайтесь пошуком.

Помітили недостовірність даних? Будь ласка, повідомте про це на babak @ ti-ukraine.org або у FacebookНад створенням мапи працювали Шамшур Анастасія та Артем Бабак.

Як знайти конкретну закупівлю у місті і залишити відгук на якість робіт, товару чи послуг? Дивіться це відео або прочитайте текстову інструкцію від DOZORRO.

Яка ти закупівля 2020? ТЕСТ

Дізнайся, яка закупівля найкраще описує твій 2020 рік.

15.01.2021 19:50

Комунальники, депутати та їх родичі: база ФОП

DOZORRO підготувало базу комунальних керівників та депутатів усіх рівнів, які займаються підприємницькою діяльністю.

06.12.2019 16:45

Парад закупівель на 8-9 травня: від вогню до гвоздик

Десь пройдуть традиційні покладання квітів, десь концерти, а десь феєрверки.

09.05.2019 14:01

Заправились на ProZorro: як закуповували бензин та дизель

43% коштів за бензин у 2018 році держава заплатила трьом компаніям — ОККО, WOG та “Лівайн Торг”

28.02.2019 14:30

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors