Ризики під час проведення закупівель. Панель керівних органів

25.07.2019 12:00

Що? 

Оцінка ризиків під час проведення закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо? 

На прикладі керівного органу розглядаємо ризики, які спрацьовують при проведені процедур закупівель його підпорядкованими організаціями

Чому це важливо?

Функціонал дозволяє керівному органу оцінити рівень ефективності проведення закупівель підпорядкованими організаціями

Для переходу на функціонал знайдіть Етап “Панель керівних органів” в Публічному модулі аналітики ВІ та перейдіть на нього. Оберіть лист “Загальний опис”. Після того як ви перейшли на лист, знайдіть себе в полі “Головний орган” за назвою. Після цього відбору перед вами буде відображено основні показники Ризикованості, Конкурентності, Успішності та наявних Порушень. При наведені на кожен з показників ви побачите опис цього показника, який допоможе розібратися що саме було оцінено.

Нижче відображено таблицю показників по другорядним органам відібраного головного органу (керівного органу). Ви можете змінити критерій показників. Для цього знайдіть іконку зміни поряд з описом колонки, натисніть та виберіть необхідний критерій. Якщо обрати “Головний оран” будуть відображені загальні показники по головному органу, якщо обрати “Другорядні органи” буде відображено показники по другорядним органам замовника, якщо обрати “Група CPV” - по СPV; якщо “Процедура закупівлі” - по процедурам.

Кожен з показників відображається в динаміці. Закупівля - це процес, який триває певний час і деякі показники спрацьовують ще на етапі періоду уточнень, а деякі - на етапі кваліфікації переможця. Через це показники за останні два місяці є змінними, деякі прямують до нуля. Якщо зараз липень, то травень - це період, який вже може бути оцінений та по ньому можна винести результати.

Показник “Ризикованості” можна подивитися по кожному ризику окремо. Для цього натисніть на синє поле показника і ви перейдете в групи ризиків по відповідному параметру, який у вас відібрано. Змінити параметр ви можете натиснувши на колесо поряд з назвою колонки.


Під час розгляду груп ризику ви можете кожну групи деталізувати та переглянути які ризики увійшли в дану групу.Оберіть певного організатора та перейдіть на лист “Лоти”, для того щоб переглянути закупівлі, де спрацювали відібрані ризики.

Відео-інструкція:

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

Спочатку гроші - потім товар: де в публічних закупівлях платять аванси і як їх не пропустити

За допомогою нових полів щодо умови оплати тендеру в ProZorro можна легко шукати закупівлі з авансовою оплатою.

13.06.2019 10:00

Е-каталоги, перехід на YOUCONTROL та показник "Кількість днів" в Публічному модулі аналітики ВІ

Е-каталоги - новий тип процедури. Після проведення певної кількості процедур, у користувачів системи буде потреба в аналізі, що стосується саме цього типу процедур. Тепер Публічний модуль аналітики ВІ надає можливість усім бажаючим аналізувати “Е-каталоги”. Окрім цього, реалізовано можливість переходу на сервіс Youcontrol з листа “Учасники” та виправлено відбір “Кількість останніх днів”

06.06.2019 10:30

Відбори в Публічному модулі ВІ у зручному форматі

При роботі з інструментом важливо розуміти усі його можливості. Файл з відборами допоможе вам знайти усю необхідну інформації та зробить ваш аналіз максимально точним

08.05.2019 13:00

Як побачити тренди та вектори розвитку системи публічних закупівель

Аналіз завжди дає можливість розуміти канони роботи системи і основні напрямки розвитку, тренди. Дана сторінка задовільняє потреби простого, швидкого аналізу. 

21.03.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері