Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

21.10.2019 18:00

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro. Йшлося, зокрема, про аналітичні інструменти DOZORRO, які дозволять мінімізувати ризики, ефективніше працювати і використовувати міський бюджет. У семінарі взяли участь майже 30 представників розпорядників коштів.

«Представники громадської організації Transparency International Ukraine розкажуть про можливості моніторингового порталу DoZorro, який дає можливість більш ефективно відслідковувати, контролювати та аналізувати електронні закупівлі підприємствами, які підпорядковуються виконавчим органам міської ради. Семінар організовано для розпорядників коштів, для структурних підрозділів міської ради, які здійснюють ці закупівлі. Функціонал дозволить надалі більш ефективно будувати такі закупівлі», - зазначив завідувач відділу  планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста міської ради Едвард Тришневський.

На різних етапах проведення закупівлі можуть з’являтися різні ризики.

Ми спробували допомогти керівним органам, які мають у своєму підпорядкуванні департаменти або управління, розібратися з ризиками, мінімізувати їх і підвищити ефективність роботи за допомогою аналітичних інструментів, які ми розробили. Система дозволяє отримати всю інформацію, яка проходить в системі публічних закупівель, від початку планування до підписання договору і його виконання. На кожному з цих етапів проводиться певний моніторинг, аналіз ефективності. Ми також нещодавно розробили функціонал, який дозволяє слідкувати за своїми підпорядкованими організаціями, моніторити власні показники і порівнювати їх, дивитися до яких департаментів або управлінь потрібно приймати якісь управлінські рішення, які підвищать ефективність проведення закупівель і зеконономлять більше коштів, які потім можна використати для міста, для закупівлі інших товарів та послуг.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ

14.10.2019 18:00

Контроль та аналітика: швидкий перехід з профіля DOZORRO у Публічний модуль аналітики ВІ

Функціонал, який дозволяє перейти з профіля замовника або учасника на порталі DOZORRO на лист «Карточка організатора» або «Карточка учасника» вже з відбором відповідного коду ЄДРПОУ

12.09.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері