Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

21.10.2019 18:00

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro. Йшлося, зокрема, про аналітичні інструменти DOZORRO, які дозволять мінімізувати ризики, ефективніше працювати і використовувати міський бюджет. У семінарі взяли участь майже 30 представників розпорядників коштів.

«Представники громадської організації Transparency International Ukraine розкажуть про можливості моніторингового порталу DoZorro, який дає можливість більш ефективно відслідковувати, контролювати та аналізувати електронні закупівлі підприємствами, які підпорядковуються виконавчим органам міської ради. Семінар організовано для розпорядників коштів, для структурних підрозділів міської ради, які здійснюють ці закупівлі. Функціонал дозволить надалі більш ефективно будувати такі закупівлі», - зазначив завідувач відділу  планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста міської ради Едвард Тришневський.

На різних етапах проведення закупівлі можуть з’являтися різні ризики.

Ми спробували допомогти керівним органам, які мають у своєму підпорядкуванні департаменти або управління, розібратися з ризиками, мінімізувати їх і підвищити ефективність роботи за допомогою аналітичних інструментів, які ми розробили. Система дозволяє отримати всю інформацію, яка проходить в системі публічних закупівель, від початку планування до підписання договору і його виконання. На кожному з цих етапів проводиться певний моніторинг, аналіз ефективності. Ми також нещодавно розробили функціонал, який дозволяє слідкувати за своїми підпорядкованими організаціями, моніторити власні показники і порівнювати їх, дивитися до яких департаментів або управлінь потрібно приймати якісь управлінські рішення, які підвищать ефективність проведення закупівель і зеконономлять більше коштів, які потім можна використати для міста, для закупівлі інших товарів та послуг.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 11:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

Останні події на Панелі керівних органів. Моніторинг ДАСУ та додаткові угоди

Ми продовжуємо знайомити вас з Панеллю керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ. Ми вже розповідали частину про лист Останні події і зараз презентуємо декілька доробок. Окрім вже наявних можливостей оцінки скарг, неуспішних лотів та розірваних договорів, стало доступним аналітика по моніторингами ДАСУ та оцінці додаткових угод. 

19.09.2019 11:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері