Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

05.10.2020 14:44

Публічний модуль аналітики ВІ — аналітичний інструмент, створений командою DOZORRO, який містить дані про всі закупівлі, проведені через систему Prozorro з 2015 року. Інформація подається у вигляді зручних таблиць, аналітичних графіків та діаграм. Інструмент повністю інтегровано з системою Prozorro, що дозволяє аналізувати дані станом на попередню добу. 

Чим модуль корисний для керівних органів?

Працівники керівних органів періодично аналізують діяльність підпорядкованих замовників. Для цього треба опрацювати величезні масиви інформації. Інколи даних так багато, що їх важко структурувати для подальшого дослідження. Модуль дозволяє спростити і пришвидшити роботу — від підготовки аналітичної звітності до аналізу ризиків та правопорушень. Зрештою, ви зможете приймати більш ефективні управлінські рішення.

1. Формування звітності про ефективність закупівель

Більшість керівних органів періодично мають звітувати про ефективність закупівель — збирати інформацію про успішні/неуспішні процедури, показники економії, виконання планів, поточний стан договорів та статуси наявних скарг. Підготовка такої звітності зазвичай забирає чимало часу, особливо якщо підпорядкованих замовників багато. Завдяки модулю аналітики ви:

  • в рази зменшите витрати часу й інших ресурсів (у тому числі, ваших нервів) на це завдання;

  • мінімізуєте ризик помилки, адже всі дані розраховуються автоматично;

  • можете легко й якісно візуалізувати інформацію за допомогою таблиць, графіків і діаграм.

Щоб дізнатися детальніше, як можна використовувати модуль аналітики для побудови звітів, перегляньте інструкцію

2. Підвищення ефективності роботи

Щоб ухвалювати правильні управлінські рішення, завжди важливо розуміти, наскільки ефективно підпорядковані структурні підрозділи проводять закупівлі. Ключові показники для цього можна перевірити в декілька кліків.

У цій інструкції ми детально описуємо, як перевірити ефективність

3. Виявлення ризикових закупівель і порушень

Інколи Замовники скоюють порушення в закупівлях — навмисно і ні. Якщо вчасно виявити загрозу, ви зможете якнайшвидше виправити недоліки чи допомогти провести якісну процедуру.
Утім, деякі порушення попередити не вдається. Тоді важливо розібратися, хто з ваших підпорядкованих органів найчастіше допускає проблеми, і чому так стається. 

Як можна пришвидшити пошук закупівель із ризиками — читайте у нашій інструкції
Більше інформації про те, як проаналізувати закупівлі з порушеннями, за посиланням

4. Контроль останніх подій

Керівним органам важливо тримати руку на пульсі і швидко реагувати на значущі зміни в закупівлях свої підпорядкованих структур. Подій може бути багато:

  • скасування важливої закупівлі або її неуспішність;

  • розірвання договору;

  • підписання додаткових угод;

  • перевірка Держаудитслужби чи АМКУ.

Аби відслідковувати всі ці події було легко, у BI Prozorro є окремий лист. І звісно ж, ми підготували для вас інструкцію з його використання.

Детальніше про те, як слідкувати за останніми подіями, читайте в інструкції

У цьому матеріалі зібрані лише основні описи викликів, з якими стикаються керівні органи. Однак ми також підготували інструкції та відео пояснення і для інших ситуацій. Їх можна знайти у спільному переліку пояснень та на нашому YouTube-каналі

Окрім цього, ви можете надіслати запитання нам на пошту bi@ti-ukraine.org. А також запрошуємо долучитися до групи Аналітичні інструменти Prozorro на Facebook. Тут ми публікуємо новини про оновлення модуля і разом з його користувачами обговорюємо інструменти. Приєднуйтесь!

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 18:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 08:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 14:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання