Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

05.10.2020 14:44

Публічний модуль аналітики ВІ — аналітичний інструмент, створений командою DOZORRO, який містить дані про всі закупівлі, проведені через систему Prozorro з 2015 року. Інформація подається у вигляді зручних таблиць, аналітичних графіків та діаграм. Інструмент повністю інтегровано з системою Prozorro, що дозволяє аналізувати дані станом на попередню добу. 

Чим модуль корисний для керівних органів?

Працівники керівних органів періодично аналізують діяльність підпорядкованих замовників. Для цього треба опрацювати величезні масиви інформації. Інколи даних так багато, що їх важко структурувати для подальшого дослідження. Модуль дозволяє спростити і пришвидшити роботу — від підготовки аналітичної звітності до аналізу ризиків та правопорушень. Зрештою, ви зможете приймати більш ефективні управлінські рішення.

1. Формування звітності про ефективність закупівель

Більшість керівних органів періодично мають звітувати про ефективність закупівель — збирати інформацію про успішні/неуспішні процедури, показники економії, виконання планів, поточний стан договорів та статуси наявних скарг. Підготовка такої звітності зазвичай забирає чимало часу, особливо якщо підпорядкованих замовників багато. Завдяки модулю аналітики ви:

  • в рази зменшите витрати часу й інших ресурсів (у тому числі, ваших нервів) на це завдання;

  • мінімізуєте ризик помилки, адже всі дані розраховуються автоматично;

  • можете легко й якісно візуалізувати інформацію за допомогою таблиць, графіків і діаграм.

Щоб дізнатися детальніше, як можна використовувати модуль аналітики для побудови звітів, перегляньте інструкцію

2. Підвищення ефективності роботи

Щоб ухвалювати правильні управлінські рішення, завжди важливо розуміти, наскільки ефективно підпорядковані структурні підрозділи проводять закупівлі. Ключові показники для цього можна перевірити в декілька кліків.

У цій інструкції ми детально описуємо, як перевірити ефективність

3. Виявлення ризикових закупівель і порушень

Інколи Замовники скоюють порушення в закупівлях — навмисно і ні. Якщо вчасно виявити загрозу, ви зможете якнайшвидше виправити недоліки чи допомогти провести якісну процедуру.
Утім, деякі порушення попередити не вдається. Тоді важливо розібратися, хто з ваших підпорядкованих органів найчастіше допускає проблеми, і чому так стається. 

Як можна пришвидшити пошук закупівель із ризиками — читайте у нашій інструкції
Більше інформації про те, як проаналізувати закупівлі з порушеннями, за посиланням

Вебінар: Скарги, порушення та органи контролю

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 14:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro.

21.10.2019 21:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання