Як знайти договори без звіту про виконання

13.01.2023 14:00

Щороку на січень припадає період найактивнішого звітування про виконані договори. Щоб випадково не пропустити якийсь із них, можна відстежувати активні договори в BI Prozorro. Ми підготували покрокову інструкцію, як це зробити, на прикладі січня 2023 року. Однак її можна застосовувати і в інший час — просто вибирайте потрібні вам дати.

  1. Відкрийте додаток “13. Етап договорів”. 
  2. Перейдіть на лист “Договори” у додатку.

3. Спершу зробимо так, щоб у таблиці були лише ваші договори. Для цього праворуч знайдіть фільтр “Організатор”, натисніть на нього, введіть ЄДРПОУ своєї установи і натисніть Enter.  

4. Виберіть активний статус договору через фільтр “Підстатус договору”, що також розташований у правій частині листа. Або зробіть відбір через стовпчик таблиці. А далі, щоб знайти інші потрібні показники, перейдіть у розширені відбори — кнопка “Вибірки” праворуч згори. 

5. Поставте галочку біля “Показати всі поля”, а в пошуковий рядок праворуч введіть слово “Тип методу закупівлі”. Оберіть всі типи закупівель, за якими необхідно звітуватися про виконання договору:

  • відкриті торги;
  • відкриті торги з публікацією англійською мовою;
  • відкриті торги з особливостями; 
  • переговорна процедура; 
  • торги з обмеженою участю; 
  • конкурентний діалог;
  • спрощена закупівля;
  • закупівля COVID-19. 

Є дискусії щодо звітування за прямими договорами та е-каталогами на надпорогові суми. Свіже роз'яснення Мінекономіки схиляє до того, щоб не звітувати по прямих договорах, укладених за п. 13 Особливостей (Постанова №1178).

6. Тепер введіть у пошуковий рядок праворуч назву наступного фільтра — “Дата планового закінчення дії договору (згідно договору)”. На знайденому показнику натисніть на лупу та пропишіть необхідні дати завершення строку дії договорів. Наприклад, період з 1 січня до 31 грудня 2022 року включно виглядатиме так: >=01.01.2022<=31.12.2022. Або ще як варіант — подивитися всі договори, строк дії яких до 31 грудня попереднього року. Можливо, ви знайдете старі непрозвітовані договори. 

Коли ви зробите відбір, віконце з ним має переміститися наверх, до попередніх відборів.

7. Вийдіть із розширених відборів через ту саму кнопку праворуч згори. Тепер у таблиці зібрані всі ваші договори, за якими скоро потрібно буде прозвітуватися.

8. Таблицю можна завантажити собі на комп’ютер. Для цього у будь-якому її місці натисніть правою кнопкою миші. Виберіть Таблиця — Завантажити як … — Дані.

Зверніть увагу, що дані в BI Prozorro оновлюються вночі. Тож зміни, які ви внесли сьогодні, відобразяться в модулі вже завтра.

І нехай жоден договір не загубиться! 


Цю публікацію підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її вміст є виключною відповідальністю Трансперенсі Інтернешнл Україна і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Як виявити помилки в річних планах закупівель

За допомогою додатку «11. Етап планування» ви зможете оперативно виявляти і за потреби виправляти неточності в річних планах.

10.06.2022 11:27

Як дослідити договори в BI Prozorro

Новий додаток "Етап договорів -Contracting stage", який допоможе проаналізувати договори оприлюднені в Prozorro

30.03.2022 09:05

Як знайти постачальника під час війни

Перевірте, хто продавав те, що вам треба, вчора у BI Prozorro.

28.03.2022 12:55

Оновлення листів Учасники

Оновлення листа Учасники для точного та швидкого відбору учасників закупівель 

01.03.2022 12:05

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання