Як знайти договори без звіту про виконання

14.01.2022 14:00

Щороку на січень припадає період найактивнішого звітування про виконані договори. Щоб випадково не пропустити якийсь із них, можна відстежувати активні договори в BI Prozorro. Ми підготували покрокову інструкцію, як це зробити, на прикладі січня 2022 року. Однак її можна застосовувати і в інший час — просто вибирайте потрібні вам дати.

1. Перейдіть на лист “Тендери/лоти” у додатку “12. Етап закупівель (2021-2022)” 

2. Спершу зробимо так, щоб у таблиці були лише ваші закупівлі. Для цього в стовпчику “Організатор” натисніть на лупу і введіть ЄДРПОУ своєї установи. 

3. Тепер у стовпці "Процедура закупівлі" оберіть всі типи закупівель, за якими необхідно звітуватися про виконання договору: тобто всі, ОКРІМ допорогових, звітів про укладені договори, е-каталогів та запитів цінових пропозицій.

4. Залишилося знайти серед цих договорів непрозвітовані. Для цього перейдіть у розширені відбори — кнопка “Вибірки” праворуч згори.

5. Поставте галочку біля “Показати всі поля”, а в пошуковий рядок праворуч введіть слово “закінчення”. Тепер у стовпці “Дата закінчення дії договору (згідно договору)” натисніть на лупу та пропишіть необхідну дату завершення строку дії договорів. Наприклад, до 31 грудня 2021 року включно виглядатиме як <=31.12.2021. Коли ви зробите відбір, віконце з ним має переміститися наверх, до попередніх відборів.

6. Тепер у пошуковому рядку введіть "версія 2". У стовпці "Підстатус договору (версія 2)" виберіть статус "Активний".

7. Вийдіть із розширених відборів через ту саму кнопку праворуч згори. Тепер у таблиці зібрані всі ваші договори, за якими ще треба прозвітуватися.

8. Таблицю можна завантажити собі на комп’ютер. Для цього у будь-якому її місці натисніть правою кнопкою миші. Виберіть Таблиця — Завантажити як … — Дані.

Зверніть увагу, що дані в BI Prozorro оновлюються вночі. Тож зміни, які ви внесли сьогодні, відобразяться в модулі вже завтра.

І нехай жоден договір не загубиться!

Оновлення листів Організатори

Оновлення листа Організатори для точного та швидкого відбору замовників

01.03.2022 13:00

Оновлення листів Учасники

Оновлення листа Учасники для точного та швидкого відбору учасників закупівель 

01.03.2022 12:05

Які показники є у модулі аналітики

Модуль аналітики має велику кількість показників, за якими ви можете досліджувати закупівлі.  Розібратися з показниками допоможе додаток-довідник “Показники у додатках”. Тут зібрана вичерпна інформація про всі наявні в модулі показники.

01.09.2021 10:38

Як у BI Prozorro знайти і дослідити закупівлі конкретного замовника

Алгоритм аналізу замовника: від пошуку закупівель до встановлення причин затягування тендерів. 

12.04.2021 16:15

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання