Як знайти потенційних постачальників?

17.06.2020 15:00

Яка потреба?

Збільшити кількість учасників на закупівлі.

Що робимо?

Розглядаємо, як знайти учасників, яких варто запросити для участі в тендері або передтендерних консультаціях.

Чому це важливо?

Передтендерні консультації допоможуть вам коректно сформувати тендерну документацію, без дискримінаційних вимог. Також стане легше правильно визначити очікувану вартість закупівлі. А якщо умови тендеру будуть чітко сформульованими та вигідними для учасників, вони охочіше прийдуть на торги. Особливо, якщо їх ще й запросити. Більша конкуренція  — більша економія. Наприклад, ось випадок, коли саме передтендерні консультації допомогли лікарні врешті-решт провести торги.

І для передтендерних консультацій, і для того, щоб запросити учасників на торги, нам треба знайти постачальників необхідних нам товарів і послуг. Як це можна зробити — розглянемо на прикладі закупівлі гумових рукавичок.

Найперший крок  — знайти тендери з вашим предметом закупівлі (рукавичками). Для цього на листі «Тендери/лоти» у розділі «12. Етап закупівель» в полі «Лот» введіть назву товару, який ви хочете придбати. Ми запишемо її зі спеціальними знаками, ось так: *рукавички*.

Що означають зірочки біля назви товару, та за допомогою яких ще методів можна ефективніше створювати пошукові запити  — читайте в іншій нашій інструкції.

Щоб побачити учасників, які брали участь у відібраних вами закупівлях, перейдіть на лист «Учасники». Усі встановлені відбори («фільтри») зберігаються, коли ви переходите між листами.

Щоб підвищити ймовірність, що переможе надійний постачальник, краще прибрати з отриманого переліку ненадійних постачальників. Для цього на листі «Учасники» активуйте пошук за ризиками  (у графі «Показати поля» поставте пташку поруч із «Ризики учасника») і оберіть лише тих учасників, які не мають податкового боргу та інших ризиків. 

Детальніше про ризики учасника — за посиланням.

Деяким замовникам важливо, щоб постачальник був місцевим. Обмежити коло всіх учасників відповідними областями можна в колонці «Регіон».

Для того, щоб запросити представників бізнесу на консультації чи самі торги, вам потрібні їх контактні дані. Перелік учасників з інформацією про них ви також можете завантажити окремим файлом. Для цього спершу сформуйте ці дані в самому модулі  — у графі «Показати поля» поставте пташку поруч із «Контакти». У тому самому місці можете прибрати пташку біля поля «Ризики учасників», ця інформація нам вже не знадобиться.

Тепер отриманий перелік учасників ви можете зберегти у себе на комп'ютері. для цього клікніть правою кнопкою миші по таблиці з даними, далі оберіть «Таблиця», «Експортувати», а потім  — «Експортувати дані».

Модуль аналітики дозволяє відфільтрувати лише частину ризикових постачальників. Для глибшого аналізу щодо наявності судових справ, підозрілої діяльності чи зв’язків можна скористатися ресурсами наших партнерів Opendatabot і YouControl.

Щоб отримати інформацію по відповідному постачальнику, клікніть на посилання на Opendatabot чи YouControl. Це можна зробити і в самому модулі, і в завантаженому файлі.

Крім того, для додаткової перевірки надійності постачальника, можна сконтактувати із замовниками, з якими він співпрацював. Або ж перевірити історію виконання договорів у модулі аналітики. Чи скористатися іншими інструментами, за допомогою яких ви зможете дізнатися максимум інформації про потенційних постачальників. Ми зібрали їх усі в одному місці. Всю додаткову інформацію зручно фіксувати у тому ж файлі із вивантаженими учасниками.

Тепер у вас є список надійних постачальників, тож ви можете запросити їх на консультації чи торги. Нехай щастить!

Вебінар: Як шукати потенційних учасників закупівель та перевірити їх репутацію

Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

Інструкція допоможе керівному органу ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 14:44

Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 14:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання