Як знайти потенційних постачальників?

17.06.2020 15:00

Яка потреба?

Збільшити кількість учасників на закупівлі.

Що робимо?

Розглядаємо, як знайти учасників, яких варто запросити для участі в тендері або передтендерних консультаціях.

Чому це важливо?

Передтендерні консультації допоможуть вам коректно сформувати тендерну документацію, без дискримінаційних вимог. Також стане легше правильно визначити очікувану вартість закупівлі. А якщо умови тендеру будуть чітко сформульованими та вигідними для учасників, вони охочіше прийдуть на торги. Особливо, якщо їх ще й запросити. Більша конкуренція  — більша економія. Наприклад, ось випадок, коли саме передтендерні консультації допомогли лікарні врешті-решт провести торги.

І для передтендерних консультацій, і для того, щоб запросити учасників на торги, нам треба знайти постачальників необхідних нам товарів і послуг. Як це можна зробити — розглянемо на прикладі закупівлі гумових рукавичок.

Найперший крок  — знайти тендери з вашим предметом закупівлі (рукавичками). Для цього на листі «Тендери/лоти» у розділі «12. Етап закупівель» в полі «Лот» введіть назву товару, який ви хочете придбати. Ми запишемо її зі спеціальними знаками, ось так: *рукавички*.

Що означають зірочки біля назви товару, та за допомогою яких ще методів можна ефективніше створювати пошукові запити  — читайте в іншій нашій інструкції.

Щоб побачити учасників, які брали участь у відібраних вами закупівлях, перейдіть на лист «Учасники». Усі встановлені відбори («фільтри») зберігаються, коли ви переходите між листами.

Щоб підвищити ймовірність, що переможе надійний постачальник, краще прибрати з отриманого переліку ненадійних постачальників. Для цього на листі «Учасники» активуйте пошук за ризиками  (у графі «Показати поля» поставте пташку поруч із «Ризики учасника») і оберіть лише тих учасників, які не мають податкового боргу та інших ризиків. 

Детальніше про ризики учасника — за посиланням.

Деяким замовникам важливо, щоб постачальник був місцевим. Обмежити коло всіх учасників відповідними областями можна в колонці «Регіон».

Для того, щоб запросити представників бізнесу на консультації чи самі торги, вам потрібні їх контактні дані. Перелік учасників з інформацією про них ви також можете завантажити окремим файлом. Для цього спершу сформуйте ці дані в самому модулі  — у графі «Показати поля» поставте пташку поруч із «Контакти». У тому самому місці можете прибрати пташку біля поля «Ризики учасників», ця інформація нам вже не знадобиться.

Тепер отриманий перелік учасників ви можете зберегти у себе на комп'ютері. для цього клікніть правою кнопкою миші по таблиці з даними, далі оберіть «Таблиця», «Експортувати», а потім  — «Експортувати дані».

Модуль аналітики дозволяє відфільтрувати лише частину ризикових постачальників. Для глибшого аналізу щодо наявності судових справ, підозрілої діяльності чи зв’язків можна скористатися ресурсами наших партнерів Opendatabot і YouControl.

Щоб отримати інформацію по відповідному постачальнику, клікніть на посилання на Opendatabot чи YouControl. Це можна зробити і в самому модулі, і в завантаженому файлі.

Крім того, для додаткової перевірки надійності постачальника, можна сконтактувати із замовниками, з якими він співпрацював. Або ж перевірити історію виконання договорів у модулі аналітики. Чи скористатися іншими інструментами, за допомогою яких ви зможете дізнатися максимум інформації про потенційних постачальників. Ми зібрали їх усі в одному місці. Всю додаткову інформацію зручно фіксувати у тому ж файлі із вивантаженими учасниками.

Тепер у вас є список надійних постачальників, тож ви можете запросити їх на консультації чи торги. Нехай щастить!

Вебінар: Як шукати потенційних учасників закупівель та перевірити їх репутацію

Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

Інструкція допоможе керівному органу ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 14:44

Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 18:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання