Як запросити потенційних постачальників для потенційних консультацій щодо підготовки недискримінаційної тендерної документації

17.06.2020 15:00

Що?

Розглядаємо як знайти учасників яких варто запросити для участі у тендері або передтендерних консультацій

Для чого?

Передтендерні консультації виключають можливість складання тендерної документації з дискримінаційними умовами, а також під час таких консультацій Замовник матиме можливість привильно сформувати очікувану вартість на закупівлю. 

Чому це важливо?

Попередня консультація із ринком - економія часу на виправлення документації і менший шанс, що учасники оскаржать закупівлю . Велика кількість учасників забезпечує високу конкуренцію, а отже економюї та контроль виконання умов договору. Наприклад, передтендерні консультації дали змогу лікарні нарешті провести закупівлі, а міській раді отримати економію у 10 млн

Якщо вам необхідно закупити рукавички, і ви хочете якісно прописати тендерну документацію аби до вас прийшли надійні постачальники, вам необхідно знайти тендери з вашим предметом закупівлі. Для цього на листі «Тендери/лоти» у полі Лот введіть назву предмету закупівлі, який ви намагаєтесь закупити і натисніть Enter. В нашому випадку - це слово *рукавички*. Про те як правильно здійснити пошуковий запит і покращити його результативність - дивіться нашу інструкцію.

Щоб побачити учасників, які брали участь у відібраних вами закупівлях, перейдіть на лист «Учасники». Зверніть увагу, всі зроблені відбори зберігаються при переходах між листами. Оберіть функціонал переходу між листами та оберіть лист "Учасники".

Щоб збільшити ймовірність успішної закупівлі, краще прибрати з отриманого переліку ненадійних постачальників. Для цього на листі «Учасники» активуйте пошук за ризиками  (у графі Показати поля поставте галочку в «Ризики учасника») і оберіть лише учасників із відсутнім або мінімальним податковим боргом і відсутністю інших ризиків. Детальніше про ризики учасника — за посиланням.

Деяким замовникам важливо, щоб постачальники були місцеві. Обмежити коло постачальників відповідними регіонами можна в колонці «Регіон».


Для того, щоб запросити учасників, вам необхідно мати їх контактні дані. Для того, щоб завантажити перелік учасників з контактною інформацією, активуйте поля з контактною інформацією (у графі Показати поля поставте галочку в «Контактах»). Тепер отриманий перелік Учасників, ви можете зберегти у себе на комп'ютері.

Зверніть увагу! Перед тим, як його вивантажувати, приберіть галочку Показати поля в «Ризиках учасників» і переконайтеся, що галочка стоїть біля «Контактах».

Модуль аналітики дозволяє відфільтрувати лише частину ризикових постачальників. Для глибшого аналізу на предмет судових справ, підозрілої діяльності чи зв’язків  можна скористатися ресурсами наших партнерів OpenDataBot і YouControl. 

Щоб отримати інформацію по відповідному постачальнику, клікніть на посилання на ресурс OpenDataBot чи YouControl. 


Крім того, для додаткової перевірки надійності постачальника ще можна зв’язатися з замовниками, з якими цей постачальник співпрацював, або перевірити історію виконання договорів у модулі аналітики. Всю додатково зібрану інформацію зручно фіксувати у тому ж файлі із вивантаженими учасниками.

Тепер у вас є список надійних постачальників і ви можете приступати до переговорів і вибору постачальника.


Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

Інструкція допоможе керівному органу ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 14:44

Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті? Інструкція для державних органів влади

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 18:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 08:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors