DOZORRO-NEWS

Центральну районну лікарню в Мукачеві відремонтують за понад 47 мільйонів гривень

07.02.2019 12:56

Відділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради визначився з підрядником який виконає роботи з реконструкції будівлі поліклініки Центральної районної лікарні. Відповідно до укладеного договору роботи, за 47,57 мільйонів гривень, виконуватиме ТОВ «П.К. Плюс М.» , інформують «Новини Закарпаття».

Фірма має оновити приміщення до кінця поточного року. В двох корпусах вона замінить підлогу, поставить металопластикові вікна та двері, перекриє дах в старому корпусі. Також компанія зробить основні інженерні системи: опалення, каналізацію, вентиляцію тощо. Озеленить та освітить територію поліклініки.
Реконструкція поліклініки – перше велике державне замовлення, яке отримала фірма «П.К. Плюс М.». Раніше фірма працювала за суттєво дрібнішими підрядами – підписувала договори в середньому на 200 тис. грн, протее загалом отримала підрядів на 5,1 млн грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері