DOZORRO-NEWS

ДБР опублікувало фрагменти розмови фігурантів справи щодо закупівлі неякісних бронижелетів для армії

10.07.2019 07:20

Державне бюро розслідувань опублікувало фрагменти розмов чиновників Міноборони під час організації закупівлі неякісних бронежилетів. Про це повідомили в прес-службі відомства, інформує видання «Сьогодні».

"Готуйся, ... ти приймаєш бронежилети, які пробиваються шість разів", – наводиться цитата з розмов військовослужбовців, що відповідали за закупівлю бронежилетів і іншого речового майна для українських військових.

Як слідує із запису чиновники знали про те, що бронежилети прострілюються, але, незважаючи на це, вирішили прийняти продукцію у виробника.

В ДБР зауважують, опублікувати фрагменти розмови було вирішено з огляду на суспільний резонанс навколо досудового розслідування кримінального провадження за фактом закупівлі посадовцями Міноборони за завищеними цінами речового майна, яке не відповідає технічним вимогам.

Крім власне розмов на відео також демонструються лабораторні випробування вилучених в ході слідчих дій бронежилетів Корсар 1-4 класу захисту.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері