DOZORRO-NEWS

Івано-Франківск поповнить автопарк комунального транспорту 12 автобусами

11.01.2019 08:46

За результатами проведення відкритих торгів Івано-Франківське комунальне підприємство «Електроавтотранс», яке займається пасажирськими перевезеннями у місті, планує придбати 12 низькопідлогових великих міських автобусів Guleryur Cobra GD 272 LF турецького виробництва у ТОВ «Сучасні вантажівки». Наразі в системі ProZorro оприлюднено повідомлення про намір укласти відповідний договір вартістю 65,99 мільйонів гривень, повідомляє видання Zaxid.net.

На торги свої пропозиції також подавали ТОВ «Авто-Регіон», яке пропонувало аналогічні турецькі автобуси за 66 млн грн., та ТОВ «Автоград-2007» з автобусами Isuzu Citiport вартістю 69,92 млн грн. Українські виробники автобусів і їхні дилери заявки на тендер не подавали.

Згідно техумовами тендеру, автобуси довжиною не менше 11,9 м повинні відповідати екологічному стандарту Євро-5, мати пасажиромісткість 94 чоловік при 26 сидячих. Поставити транспорт до Івано-Франківська майбутній підрядник має до 1 березня 2019 року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері