DOZORRO-NEWS

На Хмельничинні оголосили закупівлю обладнання для амбулаторій первинної медичної допомоги

11.04.2019 06:22

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» оголосило закупівлю 27 переносних комплексів медичного обладнання та засобів комунікації з програмним забезпеченням для укомплектування амбулаторій первинної медичної допомоги у Хмельницькій області. Очікувана вартість замовлення складає 2,97 мільйонів гривень, повідомляє «Незалежний громадський портал» з посиланням на ProZorro.

Кожен комлекс включатиме в себе загальну оглядову цифрову камеру з програмним забезпеченням та підключенням до планшета або ноутбука, дерматоскоп, спірометр, монітор життєво-важливих показників із цифровим інтерфейсом, автоматичний вимірювач артеріального тиску та частоти пульсу з функцією добового моніторингу артеріального тиску та ЕКГ, цифровий пульсоксиметр, а також автоматичний термометр для швидкого вимірювання температури і 12-канальний електрокардіограф з цифровим інтерфейсом.

Початок аукціону запланований на 23 квітня.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері