DOZORRO-NEWS

Нацгвардія закупить спецавтомобілів на базі вантажівок

14.08.2019 07:14

Національна гвардія України оголосила закупівлю спеціалізованих вахтових автомобілів на базі  МАЗа або аналогів. Очікувана вартість товару 62,81 мільйонів гривень, повідомляє Ukrainian Military Pages.

Автівки мають бути  потужністю не менше 130 к. с. стандарту Євро-2 або вище, вантажопідйомність не менше 5450 кг. Кузов-фургон має бути обладнаним не менше ніж 26 м’якими сидіннями із можливістю регулювання кута нахилу спинки системами опалювання та кондиціонування повітря, ЖК-телевізором діагоналлю не менше 24-32 дюйма, а також робочим столом типу – купе з розеткою для підключення комп’ютера (ноутбука).

Також у фургоні мають бути передбачені відсіки для розміщення протиударних щитів типу ФОРТ-ЩПА, а на всіх вікнах повинні встановлюватись захисні грати із металевої сітки.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері