DOZORRO-NEWS

«Одеська залізниця» передплатила журналів на понад 1,7 мільйонів гривень

19.06.2019 07:42

Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" провела мультилотову закупівлю послуг передплати періодичних видань на загальну суму 1,74 мільйонів гривень. Згідно з тендерною документацією переможець торгів має за пів року поставити 315 примірників друкованих видань для апарату Управління філії «Одеська залізниця» та 1 151 примірник для структурних підрозділів філії, інформує видання «Zалізниця без корупції».

Окрім профільних видань залізничники замовили й розважальну пресу: Футбол, Мій комп’ютер, Комсомольська Правда в Україні, Життя на пенсії, Вечірня Одеса та Бібліотечна планета.

Також є видання які дублюються двома мовами: Охорона праці (рос.) та Охорона праці (укр.), Бухгалтерія ЮА (рос.) та Бухгалтерія ЮА (укр.), Голос України (рос.) та Голос України (укр.).

Цікаво, що серед видань знаходяться газети “Магістраль”та “Магістраль”+ Чорноморський гудок, які випускаються Філією АТ “Укрзалізниця”. Тобто “Одеська залізниця” купує свою ж газету, але у приватної фірми.

У обох тендерах перемогу отримало ТОВ “Меркурій Експрес”, яке прописане в київській багатоповерхівці по вулиці Довженка. Власниками фірми вказані мешканці Дніпра Андрій Кваша та Лариса Мартіросова. Розмір статутного капіталу “Меркурій Експрес” складає всього 2 тис.грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері