DOZORRO-NEWS

Полтавська облрада замовила електрокар за понад мільйон гривень

21.05.2019 05:32

Комунальне автотранспортне підприємство Полтавської обласної ради за результатами відкритих торгів замовило у ТОВ «Хюндай центр Полтава» легковий автомобіль вартістю 1,08 млн грн. Про це повідомляється в системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

Фірма поставить електрокар Hyundai Ioniq Electric 2018 року випуску. Автомобіль матиме передні подушки безпеки, бічні подушки та шторки безпеки, систему моніторингу «сліпих» зон, двух-зонний клімат-контроль, інтелектуальний круїз-контроль, камеру заднього виду, мультимедіа з навігацією, шкіряний салон. У автосалонах такий автомобіль у топовій комлектації продають за 995 тис грн.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ «Автопланета Плюс» екс-гендиректора ДК «Укроборонпром» та колишнього керівника президентської кампанії Петра Порошенка в Херсонській області Романа Романова.

Бенефіціарами підрядника ТОВ «Хюндай центр Полтава» є Ануар Бєйсєбаєв, Наталія Гарнага, Тетяна Чистякова та партнер Петра Порошенка, екс-перший заступник секретаря СНБО Олег Гладковський (Свинарчук), директор – Вікторія Білоус.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері