DOZORRO-NEWS

Поставку запчастин «Укрзалізниці» розіграли нечужі фірми

02.12.2019 12:42

Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Науково-технічний центр «ВТП» на закупівлю запасних частин до тепловозів серії ЧМЕ-3 на загальну суму 3,64 млн грн. Про це пише «Zалізниця без корупції» з посиланням на ProZorro.

Єдиним конкурентом переможця торгів було ТОВ «Торговий Дім «БМЗ». Фірми подали майже одночасно свої пропозиції, під час аукціону не торгувалися, а різниця в їх запропонованій ціні склала 0,05%. Крім того, зауважують журналісти, обидві компанії запропонували товар одного і того самого виробника, оскільки вони є офіційними дилерами ПрАТ «Бериславський машинобудівний завод».

Видання «Наші гроші» уточнює, що  «НТЦ «ВТП» почало перемагати в тендерах після того, як замість Віктора Майстренка її власником весною став Олег Алєксєєнко. 

Що ж до «ТД «БМЗ» то воно записане на Євгена Лижньова. Раніше у цієї фірми при реєстрації був вказаний однаковий номер телефону з «НТЦ «ВТП».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері