DOZORRO-NEWS

Укрзалізниця замовила ремонт двох електропоїздів на суму майже 34 мільйони гривень

11.02.2019 09:47


Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Українська залізниця» з переговорною процедурою уклала угоду щодо проведення поточного ремонту двох електропоїздів ЕКр1 на суму 34 млн грн. Про це повідомляє «Zалізниця без корупції» з посиланням на ProZorro. Безальтернативним виконавцем робіт став виробник тих же електропоїздів, ПАТ “Крюківський Вагонобудівний Завод” (ПАТ “КВБЗ”).

Відмова від конкурентних відкритих торгів обумовлена висновком Торгово-промислової палати України від 06.02.2018 № 394/08.0-7.3 щодо єдиного підприємства в Україні, яке надає/виконує послуги/роботи з технічного сервісу, різних видів обслуговувань, поточного ремонту, деповського ремонту та капітального ремонту вагонів двосистемних електропоїздів серії ЕКр1.

З наявної в звіті документації достеменно не відомо, які саме роботи будуть виконуватись, проте чітко вказане місце виконання ремонту – депо “Дарниця”. Завершити роботу підрядник має до кінця поточного року.

У цьому році “УЗ” вже підписала договір на надання послуг з технічного обслуговування даних електропоїздів сумою 13,7 млн грн.

Останній договір на проведення поточних ремонтів в обсязі ПР-1 та Пр-2 електропоїздам ЕКр1 на 1,7 млн грн. був підписаний восени минулого року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері