DOZORRO-NEWS

В ProZorro покращують функціонал системи

21.05.2019 05:31

Наприкінці минулого тижня в системі ProZorro було реалізовано два нові функіональні поля - “ціна договору” та “ціна договору без ПДВ”. За інформацією прес-служби ДП «Прозоро» новий функціонал дозволить замовникам вказувати в системі наявність або ж відсутність ПДВ ще на етапі укладання договору.

До цього іформація подавалась лише в оголошенні бюджету закупівлі, і система автоматично переносила ці дані в звіт про результати. Відповідно, коли у тендері з очікуваною вартістю без ПДВ, перемагав платник податку на додану вартість у нього могли виникати труднощі з реєстрацією договору в Державній казначейській службі. Адже договір мав включати ціну з ПДВ, і сума контракту відрізнялася від зазначеної у звіті.

«Тепер у замовників з’явилася можливість зафіксувати наявність/відсутність ПДВ в договорі самостійно. На етапі публікації договору замовники заповнюватимуть два поля. Перше - ціна договору. Друге - ціна договору без урахування ПДВ. Різниця між цими полями і формуватиме розмір податку на додану вартість», - розповіли у держпідприємстві.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері