Готові підтримати ресурсами зрадошукачів в системі публічних закупівель!

10.05.2017 11:17

Друзі, DOZORRO розширює свою спільноту та надає підтримку регіональним організаціям, які здійснюють моніторинг закупівель.

За останні півроку діяльності проекту ми напрацювали доволі просту методологію відновлення справедливості:

1. Знаходимо #зрадоньку в закупівлі (перший пріоритет – інформація про порушення, отримання через функціонал системи).

2. Проводимо ретельний аналіз #зради.

3. У разі її підтвердження, ідентифікуємо порушення у закупівлі. Ми вже їх типізували й систематизували – ознайомитися з ними можна тут.

4. За нашими чи Вашими шаблонами готуємо звернення до замовника та контролюючих органів в залежності від суті питання в кожному окремому кейсі. Звернення можна надсилати он-лайн, проте ми поки що пишемо паперові листи, оскільки частенько мейли замовників (точніше секретарів тендерних комітетів) не дають ніяких відповідей.

5. Звітуємо про знайдені порушення та надіслані листи через функціонал для громадських організацій у системі (публічно про нього трохи пізніше).

6. Поширюємо інформацію про кейс публічно (ФБ-пост, блог чи новина на DOZORRO тощо).

7. Чекаємо…

8. Чекаємо…

9. Отримуємо відповіді та вносимо їх у систему DOZORRO. При потребі продовжуємо листування чи залучаємо до нього нові органи.

10. За результатами діяльності маємо публічну статистику роботи, інформацію про порушення, дії та результати.

11. Міряємо відсоток #зради чи #перемоги та обговорюємо, які всі бездіяльні за склянкою чаю.

І ось так весело живемо щодня=)

Якщо ваша організація має досвід моніторингу закупівель та підтримує описану вище методологію – подавайте свої пропозиції з описом концепції діяльності, яка обов’язково враховує вищеперелічені кроки, на nestulia@ti-ukraine.org. До неї додайте й короткий бюджет. Обсяг концепту разом із бюджетом – не більше 1 сторінки.

Загальний фонд проекту 720 000 гривень на 12 місяців. Шукаємо 6 партнерів у регіонах.

Пропозиції збираємо до 20 травня.

p.s. Якщо ви згодні з такою методологією або й так за нею працюєте, та бажаєте долучитися до функціоналу ГО на порталі DOZORRO - пишіть на nestulia@ti-ukraine.org - організуємо ;)

p.s.s. Розширення спільноти стало можливим завдяки підтримки проекту USAID, UK aid та Фонду Євразія “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах“.

Протекціонізм під виглядом патріотизму - нова загроза для ProZorro

Mожливе прийняття законопроекту №7206, на нашу думку, не має на меті реальну підтримку вітчизняного бізнесу та не відповідає цілям та заходам, узгодженої з ЄС Стратегії реформування та розвитку прозорої та не дискримінаційної системи публічних закупівель України, затвердженої Урядом для виконання Угоди про Асоціацію. 

16.11.2017 11:17

DOZORRO-спільнота на сторожі чесних закупівель!

Громадський моніторинг стане більш підзвітним, більш структурованим, більш ефективним та більш професійним.

19.06.2017 11:22

ProZorro по-молдовськи

Про те що в Молдові запроваджується система електронних закупівель, що будується за принципами ProZorro, говорили давно. Вже запущено пілотний проект в якому працює 3 продуктивних майданчики.

01.03.2017 12:35

4 сподівання замість нарікання на ProZorro

У грудні в бік ProZorro пролунало чимало закидів. І працювати заважає, мовляв, і  не економить нічого. І у грудні ж таки ProZorro отримало світове визнання – перемогу на  Open Government Awards 2016. Ми в Transparency International Україна, як одні з батьків цієї системи, дуже вболіваємо за успіх реформи публічних закупівель. Тому вирішили зібрати головні закиди і пояснити чия вина. Найкращої в світі системи електронних закупівель чи тих, хто нею користується.

22.12.2016 18:30

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors