Готові підтримати ресурсами зрадошукачів в системі публічних закупівель!

10.05.2017 14:17

Друзі, DOZORRO розширює свою спільноту та надає підтримку регіональним організаціям, які здійснюють моніторинг закупівель.

За останні півроку діяльності проекту ми напрацювали доволі просту методологію відновлення справедливості:

1. Знаходимо #зрадоньку в закупівлі (перший пріоритет – інформація про порушення, отримання через функціонал системи).

2. Проводимо ретельний аналіз #зради.

3. У разі її підтвердження, ідентифікуємо порушення у закупівлі. Ми вже їх типізували й систематизували – ознайомитися з ними можна тут.

4. За нашими чи Вашими шаблонами готуємо звернення до замовника та контролюючих органів в залежності від суті питання в кожному окремому кейсі. Звернення можна надсилати он-лайн, проте ми поки що пишемо паперові листи, оскільки частенько мейли замовників (точніше секретарів тендерних комітетів) не дають ніяких відповідей.

5. Звітуємо про знайдені порушення та надіслані листи через функціонал для громадських організацій у системі (публічно про нього трохи пізніше).

6. Поширюємо інформацію про кейс публічно (ФБ-пост, блог чи новина на DOZORRO тощо).

7. Чекаємо…

8. Чекаємо…

9. Отримуємо відповіді та вносимо їх у систему DOZORRO. При потребі продовжуємо листування чи залучаємо до нього нові органи.

10. За результатами діяльності маємо публічну статистику роботи, інформацію про порушення, дії та результати.

11. Міряємо відсоток #зради чи #перемоги та обговорюємо, які всі бездіяльні за склянкою чаю.

І ось так весело живемо щодня=)

Якщо ваша організація має досвід моніторингу закупівель та підтримує описану вище методологію – подавайте свої пропозиції з описом концепції діяльності, яка обов’язково враховує вищеперелічені кроки, на nestulia@ti-ukraine.org. До неї додайте й короткий бюджет. Обсяг концепту разом із бюджетом – не більше 1 сторінки.

Загальний фонд проекту 720 000 гривень на 12 місяців. Шукаємо 6 партнерів у регіонах.

Пропозиції збираємо до 20 травня.

p.s. Якщо ви згодні з такою методологією або й так за нею працюєте, та бажаєте долучитися до функціоналу ГО на порталі DOZORRO - пишіть на nestulia@ti-ukraine.org - організуємо ;)

p.s.s. Розширення спільноти стало можливим завдяки підтримки проекту USAID, UK aid та Фонду Євразія “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах“.

Агенти ProZorro в дії

Всі разом 12 центрів компетенцій ProZorro провели понад 350 семінарів, у яких взяли участь понад 3500 учасників.

20.07.2017 19:46

Комісія без повноважень – що робити з допороговими зверненнями?

У цьому ж блозі ми хочемо дати відповідь на питання “Чому припинили роботу Комісії з розгляду звернень на можливі порушення при здійсненні допорогових закупівель?”. 

14.06.2017 20:17

Непрозорі винятки в прозорих планах Києва

Місто Київ – лідер у системі ProZorro за кількістю процедур. Це одне з перших міст яке повністю перейшло на використання нових стандартів відкритості у закупівлях ще з лютого 2015 року, коли у новий інструмент ще мало хто вірив.

15.03.2017 15:16

4 сподівання замість нарікання на ProZorro

У грудні в бік ProZorro пролунало чимало закидів. І працювати заважає, мовляв, і  не економить нічого. І у грудні ж таки ProZorro отримало світове визнання – перемогу на  Open Government Awards 2016. Ми в Transparency International Україна, як одні з батьків цієї системи, дуже вболіваємо за успіх реформи публічних закупівель. Тому вирішили зібрати головні закиди і пояснити чия вина. Найкращої в світі системи електронних закупівель чи тих, хто нею користується.

22.12.2016 20:30

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання