Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

17.10.2019 15:00

Що?

Показники конкурентності на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Що робимо?

Розповідаємо чим саме дані показники будуть корисними для Керівних органів замовника

Чому це важливо?

Показники конкурентності говорят також про рівень ефективності проведення закупівель

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу? Ви можете перевірити підпорядковані структури на такі показники: середня кількість учасників у конкурентних лотах (чим більша конкуренція тим більша і економія); який відсоток з усіх лотів у певного замовника саме конкурентних, по сумі та по кількості (якому типу процедур замовник надає перевагу - аукціони чи прямі договори); чи достатня кількість учасників приходить на закупівлі (через відсутність достатньої кількості учасників процедура не відбуваються, закупівлю оголошують повторно, а це витрати часу та коштів та є ризик невиконання умов договору у строк); який відсоток лотів мав зниження цінової пропозиції (чи дійсно є економія, чи замовник обирає найвищі цінові пропозиції «своїх» учасників, дискваліфікувавши при цьому чесний бізнес); скільки у замовника унікальних постачальників (100 закупівель і 1500 учасників це добре, а коли 100 закупівель і 4 учасника - це проблема); доля трьох найбільших постачальників (унікальних учасників 1500, а при цьому доля найбільших 3 переможців 90% - це неефективно).

Пояснення до того, як обраховується кожен з показників ви завжди можете знайти у Публічному модулі аналітики ВІ, навівши на відповідний підпіс до колонки.

Аналіз завжди допоможе зрозуміти де можна працювати краще.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Останні події на Панелі керівних органів. Моніторинг ДАСУ та додаткові угоди

Ми продовжуємо знайомити вас з Панеллю керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ. Ми вже розповідали частину про лист Останні події і зараз презентуємо декілька доробок. Окрім вже наявних можливостей оцінки скарг, неуспішних лотів та розірваних договорів, стало доступним аналітика по моніторингами ДАСУ та оцінці додаткових угод. 

19.09.2019 11:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors