Львівські комунальники хотіли замовити демонтаж реклами у свого колишнього співробітника

08.02.2018 13:01

Нагляд за дотриманням підприємствами вимог про рекламу, благоустрій, екологічний стан у Львові здійснює комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління». Для демонтажу рекламних вивісок та малих архітектурних форм комунальники майже щомісяця шукають собі контрагента у системі ProZorro. І знаходять - колишнього співробітника.

Один із таких тендерів «Адміністративно-технічне управління» провело наприкінці 2017 року на демонтаж понад 6 тис. рекламних вивісок різного розміру очікуваною радість в 2,9 млн грн. У закупівлі взяли участь двоє учасників: ФОП Фліс Тарас Іванович, та ТзОВ «Центр реклами». ФОП вже раніше отримував підряд від комунальників на виконання таких же робіт, а компанія прийшла на тендер до львівських комунальників вперше.

За результатами відкритих торгів, замовник визначив переможцем ФОПа та повідомив у системі про намір укласти з підприємцем договір на 2,8 млн грн. Однак, провівши детальний аналіз пропозиції переможця, ми виявили ряд грубих порушень. "Центр громадського моніторингу та досліджень"  написав рекомендаційне звернення до КП «Адміністративно-технічне управління» через сайт DoZorro з вимогою відхилити пропозицію свого колишнього співробітника. На даний момент комунальники прислухались до рекомендацій, відхилили пропозицію ФОПа Фліса Тараса Івановича, скасували процедуру відкритих торгів та оголосили нову.

Порушення

У пропозиції ФОПа відсутня інформація необхідні технічні характеристики предмета закупівлі та відповідна технічна специфікація. Зокрема інформація про наявність досвіду виконання аналогічного договору, який вимагав замовник у своїй тендерній документації. 

Тарас Фліс також не надав жодної інформації про субпідрядника, яка була обов’язковою у випадку закупівлі робіт та послуг. 

Довідка про відсутність заборгованості по сплаті податків була протермінованою майже на рік, а відтак недійсною на дату її подання. У пропозиції переможця також не було реєстру документів, які вимагав замовник у першому розділі своєї документації.

Колишній співробіник

На наш запит КП «Адміністративно-технічне управління» повідомило, що Тарас Фліс працював на цьому підприємстві до 2015 року і займав посаду інженера з об’єктивного контролю за станом зовнішньої реклами.

Як підприємець Фліс зареєструвався через рік після звільнення і почав отримувати замовлення з свого колишнього місця праці. Вже у 2018 році  КП «Адміністративно-технічне управління» підписало з ФОПом три прямі угоди на демонтаж реклами, загальною вартістю в 300 тис. грн, а у листопаді 2017 року Фліс переміг на закупівлі з прокату вантажних автомобілів цього ж підприємства, вартість таких послуг – 119 тис. грн. 

Цікаво й те, що участь у закупівлях, які проводять інші замовники підприємець не бере.

Це розслідування було створено за підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації повну відповідальність несе ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень”. Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу”.

Опубліковано на сайті Центру громадського моніторингу та досліджень

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері