Поліція відкрила справу за неякісний ремонт в міськраді Українки

27.04.2018 09:05

Оприлюднення інформації про можливе порушення під часу ремонту туалету в міськраді Українки завершилось відкриттям поліцією кримінального провадження та визнанням “помилки” виконавцем робіт.

13 лютого міськвиконком Українки уклав договір на ремонт вбиральні на першому поверсі міськради загальною вартістю майже 200 тис. грн.  Договором було передбачено оздоблювання стін декоративною штукатуркою, загальна вартість якої склала 77 тис. грн без ПДВ. Вказана штукатурка на стінах відремонтованого туалету – відсутня. Акти виконаних робіт уповноваженою особою виконкому були підписані без зауважень, оплата за роботи проведена була в повному обсязі.

23 березня на сайтах ДОЗОРРО та Трипільський Край з’явився матеріал про можливі порушення під час ремонту. У той же день наведеними фактами зацікавилась прокуратура. 

Далі було відкрите кримінальне провадження. Службовців Української міської ради та ТОВ «ВЛАН-СЕРВІС» підозрюють у скоєнні розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ст. 191 ККУ). Зараз прокуратурою та поліцією здійснюється вилучення документів у справі. Виконавець робіт теж визнав, що у кошторисі є помилка і зобов’язався повернути зайві кошти.

Згідно оновленого кошторису, насправді використовувалась цементна штукатурка для вирівнювання стін. Її вартість склала 7 798 грн. У 10!! Разів менше, ніж у попередньому кошторисі.

Загальна вартість робіт за новим кошторисом склала 115 741,20 грн проти 199 959,60 грн в укладеному договорі.

Тобто, ціна була завищена на 42%!

На прикладі цього кейсу бачимо приклад того, як працює головний принцип PROZORRO: всі бачать все. Головне– не просто побачити, а діяти!


© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері