Ремонт доріг, які ведуть на округ

01.09.2017 11:36

Волочиська міська об’єднана територіальна рада з Хмельниччини розтендерила три капітальні ремонти доріг у населених пунктах, зумівши не перетнути допорогову межу в 1,5 млн. грн.

Як свідчать відомості з сайту ProZorro, 11 серпня замовник обрав одну й ту ж підрядну організацію - ПАТ "Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56", яка виконуватиме роботи на різних ділянках ОТГ. А саме – здійснить капремонт дороги на вул.Перемоги в селі Клинини за 1,44 млн. грн, капремонт дорожнього покриття вул.Целиха на ділянці від кладовищи до дороги М-12 в селі Копачівка за 1,45 млн. грн, капремонт дорожнього покриття вул.Центральна в селі Курилівка вартістю 1,45 млн. грн. Всі роботи мають бути здані до кінця поточного року.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, "Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56" створено 1994 року. Кінцевим бенефіціаром прописана Галина Ставчанська з Чернівців.

До червня 2013 року це підприємство на 98% належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. У 2013 році Гладуняк продав “Хмельницьке ШБУ-56″ народному депутат від групи “Воля народу” (188 виборчий округ) Сергію Лабазюку.

12 грудня 2016 року на підприємства, контрольовані Лабазюком, завітали співробітники СБУ. Правоохоронці запідозрили розкрадання бюджетних коштів на дороги через комерційні структури згаданого політика.

Судовий реєстр усе розставив на свої місця: ПП «Аграрна компанія 2004» та ПАТ «Хмельницьке ШБУ-56» фактично контролюється директором ПП «Аграрна компанія 2004» Петром Лабазюком (рідним братом нардепа – ред.) та є пов'язаними юридичними особами, оскільки на підприємствах спільний бухгалтер і юрист, а також встановлено, що податкова звітність подається із однієї IP-адреси та почтової скриньки, між юридичними особами здійснюються взаєморозрахунки за виконання робіт на умовах субпідряду та поставки будівельних матеріалів, що вказує на пов'язаність вказаних суб'єктів господарювання.

Кінцевим бенефіціаром “Аграрної компанії 2004” є той самий нардеп Сергій Лабазюк.

Починаючи з 2015 року, ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56” натендерило 354 млн. грн на дорогах державного значення Хмельниччини.

За інформацією сайту ЦВК, до меж 188 виборчого округу входять села Клинини, Копачівка і Курилівка Волочиського району.

Депутатські тендери у Дунаївцях

Як тільки отримуєш мандат - одразу тебе помічає якийсь структурний підрозділ тієї ж ради, в якій ти і є депутатом. 

25.04.2018 11:07

Квест із 4 спроби: як сільська рада сіла в автівку депутата

Копистинська сільська рада вирішила купити службовий автомобіль очікуваною вартістю 310 тис. грн. Це одна з дороговартісних закупівель після капітального ремонту пішохідних доріжок Богдановецького ДНЗ та будівництва зовнішніх мереж водопостачання, яку цього року провела місцева сільрада.

11.12.2017 14:22

Електрокар для департаменту освіти-2

27 жовтня 2017 року відбувся довгоочікуваний аукціон. За постачання електрокару КП «комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту», яке після придбання має передати його до департаменту, змагалось два учасники

30.11.2017 19:36

Електротранс: відміна закупівлі як традиція чи недолугість?

Чи виправдана ця економія? Скажемо однозначно – перевезення пасажирів має бути у першу чергу комфортними. А чи може бути проїзд у задушному салоні тролейбусу комфортним? Відповідь неодноразово вже давали хмельничани у соціальних мережах, які цікавились наявністю системи кондиціонування у салонах нових тролейбусів. Реакція ж за владою міста.

30.08.2017 12:22

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері