Ремонт доріг в Полтаві: проблемні роботи

19.06.2018 13:32

Третій рік поспіль в Полтаві тендер на ремонт доріг виграє харківська фірма "Будгарант-7". Для полтавчан це значить, що дороги, швидше за все, знову ремонтуватиме підрядник, який не виконує роботи вчасно і підозрюється в розкраданні державних коштів.

25 травня 2018 року Полтавська міська рада уклала договір на 192 млн грн на ремонт дорожнього покриття та тротуарів вулиць міста Полтави. У 2017 та 2016 роках були укладені аналогічні договори на 138 млн грн та 140 млн грн з тим самим підрядником.

Наводимо 8 фактів, які вказують, що дороги в Полтаві у 2018 році ремонтуватимуться з проблемами:

1) Завищений розмір закупівлі, 192 млн грн, не дозволив прийняти участь у тендері іншим компаніям, які можуть виконати менший обсяг надання послуг.

2) В договорі відсутній перелік вулиць, на яких був запланований ремонт. На сайті пошуково-аналітичної системи 007 можна переглянути трансакції між міською радою Полтави та харківською компанією (в тому числі, назви деяких вулиць, які ремонтуються).

3) В документації передбачено, що база учасника повинна знаходитись на відстані не більше 12 км від межі міста Полтави, що не дає можливості взяти участь компаніям з інших регіонів чи країн.

4) В договорі відсутній гарантійний строк, який не дозволить усунути недоліки неякісного виконання робіт.

5) Компанії, які прийшли на тендер, пов’язані між собою. "Управління механізації будівництва №23" та "Будгарант-7" взяли участь у тендерах 30 разів. З них в "Управління механізації будівництва №23" тільки одна перемога.

6) Компанія-переможець "Будгарант-7" фігурує у кримінальному провадженні щодо розкрадання коштів на ремонтних роботах в Полтаві:

"За фактом вчинення службовими особами виконкому Полтавської міської ради, УЖКГ виконкому Полтавської міської ради, ПАТ УМБ-23, ТОВ Механізований будівельний центр та ПП Будгарант-7 у 2015-2017 роках при виконанні договорів щодо проведення капітальних та поточних ремонтів дорожнього покриття вулиць в м. Полтава, утримання в належному стані об'єктів благоустрою, заволодіння грошовими коштами місцевого бюджету м. Полтава у особливо великих розмірах"

7) Дорожні роботи в 2017 році були виконані не вчасно і дію договору продовжували до кінця травня 2018 року.

8) В попередні роки "Будгарант-7" не зміг виконати роботи в необхідному обсязі. За поточний ремонт у 2016 році фірма отримала 45,4 млн грн, а у 2017-му — 53 млн грн.

Як знайти конкретну закупівлю у місті і залишити відгук на якість робіт, товару чи послуг? Дивіться це відео або прочитайте текстову інструкцію від DOZORRO.

Спочатку гроші - потім товар: де в публічних закупівлях платять аванси і як їх не пропустити

За допомогою нових полів щодо умови оплати тендеру в ProZorro можна легко шукати закупівлі з авансовою оплатою.

13.06.2019 10:00

Юні “орли” та “орлиці”: на чому і скільки заробляють діти в ProZorro (інфографіка)

В день захисту дітей Трансперенсі Інтернешнл Україна обрала найцікавіші історії успіху молодих українців, які підписали з державними органами контрактів на 24 млн грн.

01.06.2019 11:11

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері