Симулятор конкурентних дій

13.07.2017 14:22

В Миколаєві тендер на поставку Мультимедійного стрілецького тренажеру для Миколаївської військової частини на суму 380 000 грн. розіграли між собою пов’язані юридичні особи.

Відповідно до даних, опублікованих в системі ProZorro, миколаївська військова частина А3163, переможцем торгів визначило ТОВ ЮА.РПА (Київ), з пропозицією 378 000 грн., єдиним конкурентом якого було ТОВ "ІНСТИТУТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТІ", з пропозицією 379 800 грн.. Крім того, що обидва підприємства зареєстровані за однією адресою 04136, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3, але також через низку юридичних осіб мають спільного власника. Учасники так "захопилися" отриманням перемоги на тендері, ні разу не знизивши початкову ціну, що навіть переплутали документи в своїх тендерних пропозиціях. Варто відзначити, що Замовника це не збентежило. Відповідна заява направлена до територіального відділення Антимонопольного комітету України.

DOZORRO це майданчик для активістів, які займаються моніторингом публічних закупівель. Висновки авторів не є позицією адміністрації порталу, а відповідальність за достовірність фактів несуть автори.

Блискавична змова: як у Нікополі компаніям одного власника допомагали виграти торги

Нікопольська міська рада у серпні та жовтні 2018 року за 987 тис. грн купувала послуги із захисту шкіл та садочків від блискавок. 

20.12.2018 14:00

Сімейний підряд з Одеси

Громадській організації «Криворізький Центр Розслідувань» підозрює, що ТОВ "Прод-юг", ФОП Калачов Олег Володимирович та ТОВ "Айскомпані" в травні-серпні 2017 року у взяли участь у змові в закупівлях продуктів харчування на загальну очікувану вартість 1,2 млн грн.

10.05.2018 18:47

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors