Тест на побори в Пісочині - негативний. Справді?)

21.07.2017 16:47

Пам’ятаєте мій блог про платні аналізи в різних областях України? Нардеп Юрій Левченко оперативно організував депутатське звернення щодо платних внесків у Пісочині. І от прийшла відповідь на яке вже прийшла відповідь.

Наказом начальника управління охорони здоров’я Харківської області було створено цілу комісію, яка з виїздом на місце вирішила перевірити викладені факти.

Письмові пояснення лікарів, перевірка документації - все, як завжди, не виявили жодних примусових зборів коштів. Лікарі пояснили, що внески здаються лише добровільно та в медичний фонд “Меценат”, який інколи пов’язують з мером Харкова Кернесом. Кошти навіть наче обліковувалися та за них закуповували медичні препарати.

Також було опитано десять осіб, які були на той час на прийомі у поліклініці. Особи виявились задоволеними безкоштовними аналізами та послугами, що надаються поліклінікою. Ну і звісно, ніхто до головних лікарів не звертався, адже паціентам тут ще лікуватися і лікуватися.

Як наслідок, висновок комісії - ніхто гроші не збирає насильно.

Хоча головному лікарю вказали, на недопущення збору коштів з паціентів.
Чи продовжуватимуть побори у лікарні - я ще перевірю)

Нагадаю, що у випадку поборів, звертайтесь на гарячу урядову лінію 1545 http://ukc.gov.ua/ (звернення можна лишити анонімно) або в правоохоронні органи.

Децентралізовані закупівлі по-ірпінськи

Після початку дії децентралізації більшість міських (районних) та сільських бюджетів отримали в рази більше коштів, ніж за декілька минулих років. Місцеві чиновники кинулися їх одразу використовувати (хоча деякі голови чомусь зберігають кошти на депозитних рахунках). Чи успішно освоюються кошти можна подивитися проїхавши невеличкими містами і селами.

08.09.2017 19:27

"Килимове" бомбардування бюджету

От, заходите ви на прийом до сільського голови, а там - “ковьор” на всю стіну. Ой, ледь не забув. Ще ж від ґанку до кабінету чиновника тягнеться уже засалена, інколи ще з часів Брежнєва, килимова доріжка. Чи закуповують зараз килими та доріжки? Чи є в цьому сенс? От і я спробую в цьому розібратися.

28.08.2017 19:38

Благодійні схеми лікарні Каховки

Каховка - райцентр у Херсонській області. В центральній районній лікарні у хворих на туберкульоз вимагають купувати рентген-плівки. У інших пацієнтів - рукавиці та ліки. Це зі слів пацієнтів. Водночас, лікарня закуповувала ці товари за бюджетні кошти через ProZorro. За що ж платити? Я вирішив в цьому розібратися.

10.08.2017 14:16

Прозора фортеця, або трохи про закупівлі історичної спадщини

Мені стало цікаво глянути в електронній системі закупівель чи багато витрачають на відновлення пам'яток. У ProZorro можемо знайти аж 20 завершених закупівель на геть невелику суму в 1,43 млн гривень по коду, що стосується збереження історичних пам’яток.

16.07.2017 18:33

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання