Тест на побори в Пісочині - негативний. Справді?)

21.07.2017 16:47

Пам’ятаєте мій блог про платні аналізи в різних областях України? Нардеп Юрій Левченко оперативно організував депутатське звернення щодо платних внесків у Пісочині. І от прийшла відповідь на яке вже прийшла відповідь.

Наказом начальника управління охорони здоров’я Харківської області було створено цілу комісію, яка з виїздом на місце вирішила перевірити викладені факти.

Письмові пояснення лікарів, перевірка документації - все, як завжди, не виявили жодних примусових зборів коштів. Лікарі пояснили, що внески здаються лише добровільно та в медичний фонд “Меценат”, який інколи пов’язують з мером Харкова Кернесом. Кошти навіть наче обліковувалися та за них закуповували медичні препарати.

Також було опитано десять осіб, які були на той час на прийомі у поліклініці. Особи виявились задоволеними безкоштовними аналізами та послугами, що надаються поліклінікою. Ну і звісно, ніхто до головних лікарів не звертався, адже паціентам тут ще лікуватися і лікуватися.

Як наслідок, висновок комісії - ніхто гроші не збирає насильно.

Хоча головному лікарю вказали, на недопущення збору коштів з паціентів.
Чи продовжуватимуть побори у лікарні - я ще перевірю)

Нагадаю, що у випадку поборів, звертайтесь на гарячу урядову лінію 1545 http://ukc.gov.ua/ (звернення можна лишити анонімно) або в правоохоронні органи.

Децентралізовані закупівлі по-ірпінськи

Після початку дії децентралізації більшість міських (районних) та сільських бюджетів отримали в рази більше коштів, ніж за декілька минулих років. Місцеві чиновники кинулися їх одразу використовувати (хоча деякі голови чомусь зберігають кошти на депозитних рахунках). Чи успішно освоюються кошти можна подивитися проїхавши невеличкими містами і селами.

08.09.2017 19:27

Обрізання сухого. Вигідний, але чи прозорий бізнес?

Щороку сухі та аварійні дерева приносять біди. То лінії електропередач обірвуть, то машину потрощать, а то і на голову людині дерево упаде. Відповідно до правил благоустрою, місцеві ради мають робити обрізання аварійних дерев. Чи виділяють на це кошти і що робити, коли ви побачили аварійне дерево — читайте далі.

24.07.2017 15:22

Прозора фортеця, або трохи про закупівлі історичної спадщини

Мені стало цікаво глянути в електронній системі закупівель чи багато витрачають на відновлення пам'яток. У ProZorro можемо знайти аж 20 завершених закупівель на геть невелику суму в 1,43 млн гривень по коду, що стосується збереження історичних пам’яток.

16.07.2017 18:33

Прозорі витрати на книги

Чи купують книги для бібліотек коштом платників податків? А якщо й купують то які? Вирішив дослідити за допомогою інформації в системі ProZorro.

29.06.2017 13:13

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання