Як "крилатий" тендерний фаворит «заробив» 35 млн за півроку

12.12.2017 15:33

13 червня 2017 року у Вінниці на вул.Єрусалимка з’явився  чи не найфартовіший за останній час учасник тендерного «ринку» Вінниччини – ТОВ «БК ПЕГАС». Вже 1 серпня ТОВ отримало перший тендерний контракт на мільйон гривень на «Реконструкцію учбового приміщення КЗ «Мізяківсько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» для розміщення санвузлів та влаштування зовнішніх інженерних мереж ». Єдиним конкурентом його на цьому аукціоні був ФОП Толочко Антон Володимирович.  В такому союзі було проведено ще дві закупівлі на суму майже 4 млн.грн.

В аналітичній  системі «YouControl» директором ТОВ «БК ПЕГАС» зазначений ЖОВТАН АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Жодних підозрілих зв’язків  по ТОВці і його керівнику в системі немає. Проте, в системі електронних закупівель ProZorro  розміщена інформація про закупівлю  у 2016 році «Капітальний ремонт гаражів по вул. Соборна, 50», в документації переможця  якої - ФОП Толочко А.В., міститься довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації.  Відповідно до  цієї довідки, посаду інженера-будівельника займає Жовтан А.В.

А от в 2017 році той самий об’єкт - « Капітальний ремонт гаражів по вул. Соборна, 50»  відремонтував вже  ТОВ «БК ПЕГАС»  на 911 тис.грн. Замовником ремонтних робіт в обох випадках був Виконком Вінницької міської ради.

Співпадіння між цими двома учасниками є не лише по об’єктах. Вони також спостерігаються в довідках про матеріально-технічну базу та працівників. В більшості випадків ТОВ «БК ПЕГАС» зазначав, що працюватиме без субпідрядників, проте в довідках про працівників показував лише 6-7 посадових осіб.

За даними системи clarity-project «ПЕГАС» вже має 10 підписаних контрактів на суму майже 36 млн.грн. Ще 2 контракти на стадії підписання. А «найласіший» тендер в 41,5 млн. знаходиться на розгляді.

Виникають питання і до закупівлі, в якій приймають участь обидва зазначених фігуранта - Реконструкція ЗОШ І-ІІ ступенів під ДНЗ по вул. Центральна в с. Червоне Немирівського району. Стартова ціна ремонту школи була 7 571 956грн.  ФОП Толочко А.В. запропонував ціну в 6 900 000 грн., але понизив її під час аукціону до 3 500 000 грн.!

   Проте з усіх необхідних документів для участі Антон Толочко завантажив лише  дві позиції, що означає, що його заявку буде одразу відхилено через невідповідність вимогам.

Листи з описом ситуації щодо можливих порушень тендерного та анти конкурентного законодавства скеровані до контролюючих та правоохоронних органів, які мають дати правову оцінку зазначеним діям.

Що і за скільки закуповують опорні лікарні Вінниччині

Яка різниця в ціні на засоби індивідуального захисту в закупівлях опорних лікарень? Хто найдорожчий постачальник? Чи є лікарні, що не здійснюють закупівлі за спеціальною процедурою «Звіт по COVID-19»?

07.05.2020 20:00

Вінницькі лікарні з золотими ліжками

Одна лікарня за дві закупівлі переплатила понад 170 тис. грн.

10.04.2020 14:45

Рибні місця у військовій частині

На грудневих жнивах у Вінниці скосили 700 тис. гривень. За листопад і грудень закупили 6,5 тонн риби, вперше за 2 роки.

13.01.2020 16:22

Змова довжиною в 200+ закупівель

Цього разу мова піде про ціле «павутиння» учасників, які тендерили від медичних виробів до шкільних меблів.

15.08.2019 08:04

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors