Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

14.10.2019 18:00

Одним з ключових інструментів, що допомагає слідкувати за ефективністю проведення закупівель є Публічний модуль аналітики ВІ. Відділ торгівлі та тендерної політики та сам сектор тендерної політики були створені у 2008 році. Аналітику публічних закупівель спеціалісти Львівської міської ради почали використовувати з 2017 року. Керівник відділу та завідувач сектору є безпосередніми користувачами модуля, який дозволяє слідкувати за ефективністю проведення закупівель підпорядкованими підрозділами.  

З аналітичними даними в міській раді працює двоє працівників сектору тендерної політики. Частково спеціалісти навчалися використанню модуля аналітики самостійно, також використовують навчальні матеріали DOZORRO, відвідували вебінари, запрошували представників проекту для презентації "Панелі керівних органів".

Спеціалісти відділу передають результати аналізу безпосередньо керівнику департаменту, яка, в свою чергу, подає інформацію міському голові. Це дозволяє приймати управлінські рішення на основі реальних аналітичних показників і не акцентувати увагу на усіх розпорядниках, а виключно лише «проблемних» замовників. В основі роботи сектору тендерної політики полягає аналіз кількості проведених закупівель підпорядкованих структурних підрозділів Львівської Міської Ради, їх економія внаслідок конкурентних торгів, вчасність оголошення закупівель, аналіз помилок при визначенні коду класифікатора закупівлі. Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ.

Сектор тендерної політики щомісяця формує звітну таблицю Excel, встановленої на власний розсуд форми. Дана таблиця є внутрішньою, але щоквартально в такій формі подається звітність для міського голови. На основі звітності керівництво дає розпорядження структурним підрозділам ЛМР для вирішення тих чи інших проблем. Аналітики радять не обмежуватися використанням лише Публічного модуля аналітики ВІ, а ще користуватися Youcontrol, Сlarity Project, відкриті реєстри такі як: Міністерство юстиції України, єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, єдиний державний реєстр судових рішень.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Останні події під час проведення закупівель. Панель керівних органів

Оцінка останніх подій під час проведення закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

01.08.2019 14:00

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері