Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

14.10.2019 18:00

Одним з ключових інструментів, що допомагає слідкувати за ефективністю проведення закупівель є Публічний модуль аналітики ВІ. Відділ торгівлі та тендерної політики та сам сектор тендерної політики були створені у 2008 році. Аналітику публічних закупівель спеціалісти Львівської міської ради почали використовувати з 2017 року. Керівник відділу та завідувач сектору є безпосередніми користувачами модуля, який дозволяє слідкувати за ефективністю проведення закупівель підпорядкованими підрозділами.  

З аналітичними даними в міській раді працює двоє працівників сектору тендерної політики. Частково спеціалісти навчалися використанню модуля аналітики самостійно, також використовують навчальні матеріали DOZORRO, відвідували вебінари, запрошували представників проекту для презентації "Панелі керівних органів".

Спеціалісти відділу передають результати аналізу безпосередньо керівнику департаменту, яка, в свою чергу, подає інформацію міському голові. Це дозволяє приймати управлінські рішення на основі реальних аналітичних показників і не акцентувати увагу на усіх розпорядниках, а виключно лише «проблемних» замовників. В основі роботи сектору тендерної політики полягає аналіз кількості проведених закупівель підпорядкованих структурних підрозділів Львівської Міської Ради, їх економія внаслідок конкурентних торгів, вчасність оголошення закупівель, аналіз помилок при визначенні коду класифікатора закупівлі. Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ.

Сектор тендерної політики щомісяця формує звітну таблицю Excel, встановленої на власний розсуд форми. Дана таблиця є внутрішньою, але щоквартально в такій формі подається звітність для міського голови. На основі звітності керівництво дає розпорядження структурним підрозділам ЛМР для вирішення тих чи інших проблем. Аналітики радять не обмежуватися використанням лише Публічного модуля аналітики ВІ, а ще користуватися Youcontrol, Сlarity Project, відкриті реєстри такі як: Міністерство юстиції України, єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, єдиний державний реєстр судових рішень.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program та Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 12:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors