Як знайти закупівлі школи

02.08.2018 13:00

Що?

Знайдіть закупівлі, які  провела школа чи дитсадок і перевірте витрати з 2016 року. 

Що робимо?

Знаходимо необхідну школу або дитсадок і переходимо на тендери для розуміння: хто, що і за скільки ремонтував, коли повинні закінчити роботи.

Чому це важливо?

Більшість шкіл проводять ремонти, міняють вікна, купляють меблі чи господарські предмети. Проте нерідко на все це збирають кошти з батьків.

Знайти закупівлі навчального закладу в системі ProZorro можна у різні способи. Один із найпростіших – за допомогою Публічного модуля аналітики bi.prozorro.org за адресою навчального закладу.

1. Для початку оберіть на листі Показники Етапу закупівель регіон України, в якому знаходиться школа. Наприклад, обираємо Харківську область.

2. Як правило, школи піпорядковані місцевим радам. Щоб звузити пошук, оберіть головного організатора закупівель. Наприклад, для Харкова це Харкіська міська рада. Також оберіть статус закупівлі, щоб показувати лише завершені та активні закупівлі.

Якщо ви не знаєте, кому підпорядкована школа, оберіть тільки ваш регіон і статус.

3.Після цих відборів перейдіть на приховану сторінку відборів, натисніть галочку в полі «Показывать поля» і додайте поле «Адреса поставки». В пошуку поля «Адреса поставки» вкажіть адресу школи. Наприклад, для харківської загальноосвітньої школи №79 - Карачівське шосе, 9. Якщо в результатах з'явиться надто багато варіантів - спробуйте звузити результати, ввівши адресу в кілька способів.

1) “Карачівське шосе,9” - в лапках, з комою і без пробілу

2) “Карачівське шосе, 9" - в лапках, з комою і пробілом

4.Після цих відборів перейдіть на лист «Тендери/лоти» і перегляньте перелік закупівель. Тут можете побачили перелік закупівель. Для переходу на сторінку закупівлі натисніть на поле "Лот" блакитного кольору.

5. Цей спосіб не завжди спрацьовує. Якщо результатів за пошуком адреси немає, спробуйте ввести номер, назву чи адресу навчального закладу в полі пошуку стовпця «Лот».

Якщо вам не вдалося знайти закупівлю вашої школи - задайте запитання у відкритій Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

Ще інструкції, які допоможуть розібратись з тим, як шукати конкретні закупівлі в Публічному модулі аналітики:

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 11:00

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ

14.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері