Як знайти закупівлі школи

02.08.2018 13:00

Що?

Знайдіть закупівлі, які  провела школа чи дитсадок і перевірте витрати з 2016 року. 

Що робимо?

Знаходимо необхідну школу або дитсадок і переходимо на тендери для розуміння: хто, що і за скільки ремонтував, коли повинні закінчити роботи.

Чому це важливо?

Більшість шкіл проводять ремонти, міняють вікна, купляють меблі чи господарські предмети. Проте нерідко на все це збирають кошти з батьків.

Знайти закупівлі навчального закладу в системі ProZorro можна у різні способи. Один із найпростіших – за допомогою Публічного модуля аналітики bi.prozorro.org за адресою навчального закладу.

1. Для початку оберіть на листі Показники Етапу закупівель регіон України, в якому знаходиться школа. Наприклад, обираємо Харківську область.

2. Як правило, школи піпорядковані місцевим радам. Щоб звузити пошук, оберіть головного організатора закупівель. Наприклад, для Харкова це Харкіська міська рада. Також оберіть статус закупівлі, щоб показувати лише завершені та активні закупівлі.

Якщо ви не знаєте, кому підпорядкована школа, оберіть тільки ваш регіон і статус.

3.Після цих відборів перейдіть на приховану сторінку відборів, натисніть галочку в полі «Показывать поля» і додайте поле «Адреса поставки». В пошуку поля «Адреса поставки» вкажіть адресу школи. Наприклад, для харківської загальноосвітньої школи №79 - Карачівське шосе, 9. Якщо в результатах з'явиться надто багато варіантів - спробуйте звузити результати, ввівши адресу в кілька способів.

1) “Карачівське шосе,9” - в лапках, з комою і без пробілу

2) “Карачівське шосе, 9" - в лапках, з комою і пробілом

4.Після цих відборів перейдіть на лист «Тендери/лоти» і перегляньте перелік закупівель. Тут можете побачили перелік закупівель. Для переходу на сторінку закупівлі натисніть на поле "Лот" блакитного кольору.

5. Цей спосіб не завжди спрацьовує. Якщо результатів за пошуком адреси немає, спробуйте ввести номер, назву чи адресу навчального закладу в полі пошуку стовпця «Лот».

Якщо вам не вдалося знайти закупівлю вашої школи - задайте запитання у відкритій Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

Ще інструкції, які допоможуть розібратись з тим, як шукати конкретні закупівлі в Публічному модулі аналітики:

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 12:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері