Конкуренція в публічних закупівлях. Яка вона?

21.02.2019 12:00

Що?

Конкуренція в сфері публічних закупівель

Що робимо?

Оцінюємо показники конкуренції та визначаємо ТОП конкурентів

Чому це важливо?

Конкуренція - важливий критерій оцінки ринку. Одна справа оцінювати загальний показник, інша - розуміти конкурента в лице і враховувати показники конкуренції при роботі на ринку державних закупівель.

Для того, щоб почати оцінку конкурентів вам необхідно перейти на Етап закупівель Модуля аналітики, обрати лист «Карточка учасника (пропозиції)» і обрати одного учасника. В нашому випадку, ми можемо обрати найбільшого гравця ринку, якщо ми його знаємо і дослідити його конкурентів, або ви можете обрати себе і подивитися хто саме складає вам конкуренцію в Державних закупівлях. В полі «назва|код учасника» виберіть необхідного учасника (36248687) і переходьте на вкладку «Конкуренти», яка знаходиться в нижній частині листа. 


Тут ви бачите конкурентів від найактивнішого, який приходив максимальну кількість разів разом з обраним учасником, до компаній, які всього декілька разів перетиналися. Далі давайте пройдемося по кожному показнику.Кількість спільних лотів - вказує на кількість лотів, де наш учасник і його конкурент зустрічалися, фактично - скільки разів вони змагалися між собою.

  • Очікувана вартість спільних лотів - загальна вартість лотів,  де наш учасник і конкурент зустрічалися.
  • Відсоток спільних лотів для учасника - показник, який відображає у відсотках відношення кількості спільних лотів з даним конкурентом до загальної кількості лотів нашого учасника.
  • Відсоток спільних лотів для конкурента - показник, який відображає у відсотковому вираженні відношення кількості спільних лотів до загальної кількості лотів обраного конкурента.
  • Відсоток перемог конкурента в спільних лотах - кількість лотів, де конкурент одержав перемогу у спільних лотах. 
  • Відсоток перемог учасника в спільних лотах - кількість лотів, де учасник одержав перемогу, але вираження показника у відсотковому значенні.
  • Кількість спільних лотів без інших конкурентів - кількість лотів, де конкурент і наш учасник були лише вдвох.

Відео-інструкція:

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 15:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 11:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro.

21.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors