Конкуренція в публічних закупівлях. Яка вона?

21.02.2019 12:00

Що?

Конкуренція в сфері публічних закупівель

Що робимо?

Оцінюємо показники конкуренції та визначаємо ТОП конкурентів

Чому це важливо?

Конкуренція - важливий критерій оцінки ринку. Одна справа оцінювати загальний показник, інша - розуміти конкурента в лице і враховувати показники конкуренції при роботі на ринку державних закупівель.

Для того, щоб почати оцінку конкурентів вам необхідно перейти на Етап закупівель Модуля аналітики, обрати лист «Карточка учасника (пропозиції)» і обрати одного учасника. В нашому випадку, ми можемо обрати найбільшого гравця ринку, якщо ми його знаємо і дослідити його конкурентів, або ви можете обрати себе і подивитися хто саме складає вам конкуренцію в Державних закупівлях. В полі «назва|код учасника» виберіть необхідного учасника (36248687) і переходьте на вкладку «Конкуренти», яка знаходиться в нижній частині листа. 


Тут ви бачите конкурентів від найактивнішого, який приходив максимальну кількість разів разом з обраним учасником, до компаній, які всього декілька разів перетиналися. Далі давайте пройдемося по кожному показнику.Кількість спільних лотів - вказує на кількість лотів, де наш учасник і його конкурент зустрічалися, фактично - скільки разів вони змагалися між собою.

  • Очікувана вартість спільних лотів - загальна вартість лотів,  де наш учасник і конкурент зустрічалися.
  • Відсоток спільних лотів для учасника - показник, який відображає у відсотках відношення кількості спільних лотів з даним конкурентом до загальної кількості лотів нашого учасника.
  • Відсоток спільних лотів для конкурента - показник, який відображає у відсотковому вираженні відношення кількості спільних лотів до загальної кількості лотів обраного конкурента.
  • Відсоток перемог конкурента в спільних лотах - кількість лотів, де конкурент одержав перемогу у спільних лотах. 
  • Відсоток перемог учасника в спільних лотах - кількість лотів, де учасник одержав перемогу, але вираження показника у відсотковому значенні.
  • Кількість спільних лотів без інших конкурентів - кількість лотів, де конкурент і наш учасник були лише вдвох.

Відео-інструкція:

"50 відтінків" дискримінації учасників: приклад Броварів

Відділ освіти у Броварах має неабияку фантазію для вигадування дискримінаційних вимог.

19.06.2019 19:59

Юні “орли” та “орлиці”: на чому і скільки заробляють діти в ProZorro (інфографіка)

В день захисту дітей Трансперенсі Інтернешнл Україна обрала найцікавіші історії успіху молодих українців, які підписали з державними органами контрактів на 24 млн грн.

01.06.2019 11:11

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері