Мережа ЛЖВ: моніторинг медичних закупівель

31.05.2018 14:08

Мережа ЛЖВ є найбільшою пацієнтською організацією в Україні. Була заснована у 2001 році й на сьогоднішній день має свої осередки у кожному регіоні України. Основною метою діяльності організації є адвокація 100% забезпечення якісним лікуванням усіх ВІЛ-позитивних пацієнтів. У 2015 році року команда Мережі ЛЖВ долучилась до запуску реформи державних закупівель та створення системи ProZorro. Після чого у співпраці з Інститутом аналітики та адвокації була підготовлена команда, діяльність якої скеровано на моніторинг закупівель лікарських засобів у регіонах. 

6 представників регіональних відділень Мережі ЛЖВ є членами DOZORRO Спільноти, працюють над тим аби лікарні були добросовісними замовниками та проводили закупівлі ефективно. За час діяльності команди Мережі у DOZORRO Спільноті вдалось досягти:

  • відміни медичних закупівель з порушеннями на понад 13,9 млн. грн. 
  • ініційовано перевірок закупівель загальною вартістю на понад 146 млн. 


За такі вагомі успіхи БО “БТ “Мережа” м. Львів та БО "Мережа 100 відсотків життя" м. Харків були відмічені нагородами: Ідентифікатор порушень - Лідер за кількістю визначення порушень у закупівлях; Кращий інформатор - Лідер за кількістю звернень до контролюючих органів та Dozorro-ON-LINE - Найактивніше використання інструментів моніторингу.

Основна діяльність команди зараз направлена на виявлення порушень у медичних закупівлях та комунікацію з замовником щодо їх усунення. Окрім цього Мережа підтримує напрямок моніторингу цін на закупівлі лікарських засобів. Особливої важливості такий моніторинг набуває у взаємодії із адвокаційною діяльністю Мережі  загалом. Остання забезпечує здешевлення вартості ключових препаратів для лікування ВІЛ та Гепатиту С. Разом із цим моніторингова команда Мережі має забезпечити застосування цих цін лікарнями на місцях під час розрахунку очікуваної вартості закупівлі та обрання процедури.  

Гроші на ремонт абмулаторії

10 січня 2018 року Комунальний заклад охорони здоров'я Балаклійської районної ради "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" оголосив повідомлення про проведення відкритих торгів з Реконструкції нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики сімейної медицини КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", розташованої за адресою: вул. Перемоги, 100 м. Балаклія, Балаклійський район, Харківська обл., очікувана вартість робіт складала 2 917 789 грн (ідентифікатор закупівлі UA-2018-01-10-000018-a).
Під час вивчення тендерної документації було виявлено, що замовник застосував надмірні вимоги до учасників торгів, а також несвоєчасно оприлюднив інформацію щодо технічного завдання тендеру. В телефонній розмові замовнику було повідомлено про вчинені ним порушення, в результаті проведеної роботи з замовником та звернення уваги тендерного комітету на порушення закупівлю було відмінено.
Професіоналізація й вплив. Як працює координатор DOZORRO у Полтавській області.

Нова історія про вдосконалення публічних закупівель у Полтавському регіоні

13.08.2018 09:04

Від скарг до партнерства. Як працює координатор DOZORRO у Рівненській області

Друга історія про роботу, цілі, проблеми й успіхи Святослава Клічука - регіонального партнера у Рівненській області.

09.07.2018 08:30

Як це працює або робота координатора DOZORRO у Львівській області

“Замовники мають в себе повірити і освоїти ті навички, які допоможуть їм провести будь-які торги” - Мирослав Сімка

22.06.2018 09:14

Офіс регіонального розвитку: провідники змін

Місією Офісу Регіонального Розвитку є формування відкритого, демократичного, ліберального громадянського суспільства в Україні

21.06.2018 15:15

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері